Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to jo, to si uží poslední volno :-D A jdete dneska oslavovat? :-) Leni, mohla bys pro A. přijít hned v pátek? Příp už ve čt?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak jestli by ti to nevadilo tak uz ve ctvrtek, v patek jdem na ples, ale to bych vlastne taky stihala, tak jakmile to budes mit tak prijdu a hned ti dam vsechny dluhy :-D ;-) Ja doufam, ze nekam zajdem,ale hlavne si zajdu koupit jedno sacko, mam ho vyhlidly a rekla jsem si, ze si ho koupim az budu mit praci ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, Leni, to jsou super zprávičky. Dejte mi tak půl hoďky, ať se probudím. pak tu budu s vámi celý den. :-D Jo a vyhrožování to není.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já ve čtvrtek dám vědět, až to budu mít doma... Na jakej jdete ples? :-) A vyfotíš se nám pak v šáčku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anlek, čtvrt hodky by Ti nestačilo? :-D Já mám od desíti školení :-S
Odpovědět
Leníku, no dobře, že jsi to ty .... Já šla spát až po 1 a vstávala v 7.30. ]-( Jo a víte, kdo za to může? Samozřejmě chlap. :-D :-D Na jaký jdeš školení?
Odpovědět
Profilova fotka
sedm třicet - bože jak já bych chtěla vstávat v sedm třicet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Systém enviromentálního řízení, bezpečnosti práce a tak :-N Su na to zvědavá :-D
Odpovědět
No jo, ale koukni na to, kdy jsme šla spát .... podle mě důležitý je rozdíl .... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni jasne ze vam ho vyfotim, ja se do nej zamilovala hned jak jsem ho videla,ale neni nejlevnejsi, proto za odmenu. ;-) Co to je za skoleni??Brr bezpecnost prace byla vzdy nuda :-(
Odpovědět
Tak za 150 dní už budu paní jako vy. :-D :-D začínám upadat do deprese, že nic není hotové. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni to je jeste casu!!! ;-) Ja vim se mi to mluvi, ale fakt je neboj
Odpovědět
Článek se načítá
To mě tak napadlo, že bych se měla podívat, co vy jste psaly, tak před rokem ... Jak jste všechno promýšlely a chystaly ....
Odpovědět
Profilova fotka
abys nam mohla pripominat jak jsme plasily mi vid :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo, to je také dobrý nápad. :-D Ale spíš mám pocit, jestli dokážu celou akci ukočírovat. :-N
Odpovědět
Tak já jsem dneska asi bez práce ... včera mě sem teda hnali zbytečně, to jsme mohla dělat dneska, ten jeden den by na tom nic nezměnil. Achjo, když je šéf chaotik, tak je to občas složité.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si jdu umyt hlavicku a asi vyrazim ven, to vite ted to jsou fakt prazdniny :-D :-D Jo jinka mi je lip, lae v hlave mi furt trochu kutaci nejaci kutalove takze zadne prudsi pohyby,ale prochazka neuskodi ;-)
Odpovědět
kdepak jste všechny?
Odpovědět
Profilova fotka
na obídku ne ? :-D
Odpovědět
A co jste měly?
Odpovědět
Profilova fotka
rejži a kuřecí maso akorát to bylo dost pepřený tak jsem z toho taková divoká :-( ale teď mi hlavně psala segra, náš hafík je marodnej :-( asi zánět močáku :-( ach jo chudinka moje malinká ....
Odpovědět
Tak já měla vepřové také s rýží ... Krásný libový plátek, manza se vytáhla. :-D Jak ti vlastně je? Už je líp? Chudáček, jak se pozná u psa zánět močáku?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dneska fakt docela dobrá, je mi jen malinko těžko, ale spíš od tlaku ... až mě to překvapilo :-D taky hned vyrazíme na nákupy :-D no prej se večer hrozně kroutil a nechtěl čurat a vůbec tak divně prej pofňukával :-( a když trochu učůrnul tak to bylo hrozně žlutý :-( no veterinář se smál protože segra mu říkala že na ně trpí taky děsně a on říkal že je to normální :-D že kardiaci mívaj kardiaky pejsky, alergici alergiky a tak :-D
Odpovědět
Aha, takže diagnostika je podle pána. :-D Co je vám? Aha to by pohlo být i pejskovi ...
Odpovědět
Profilova fotka
hehehe tak ještě aby nezjistili že je k tomu ještě i těhotnej :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D Tak já se pomalu vydám domů.
Odpovědět
Dobre ranko devcatka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno!!!! ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, tak mám dilema ... Jít do práce, nejít do práce ... Byli jsme se šéfem dohodnuti, že tam půjdu, ale už včera jsem neměla, co dělat ... Představa, že tam jedu zbytečně se mi vůbec nelíbí .... Mám tu doma dost své vlastní práce. :-( A on mi neodpovídá na SMS ani ICQ. ]-(
Odpovědět
tak mu zavolej ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?