Vánoční dárek

Profilova fotka
Zase se to blíží. Noční můra lidí, kteří mají všechno, nic nepotřebují a neradi nakupují a doma hromadí kraviny. Takže co letos kupujete manželům a přítelům? Já absolutně nemám představu. Ani internet mi v tomhle moc nepomáhá. Jsme spolu 5 let, první manželský svátky, je mu 30. Zážitkový dárky mu dávám k narozeninám. Měkké dárky nemá rád. Technice nerozumím. Jsem v loji. POMOC!
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jste na tom s kreativitou? :) já jsem příteli kreslila obraz a prý to byl nejkrásnější dárek, co mohl dostat. K výročí jsem mu vyráběla přes internet fotoknihu, se shrnutím toho, co jsme tento rok zažili :)
Odpovědět
Můj muž rád hraje na klávesy, ale vždycky střídá všechny Já písničky, má v tom binec, do toho hodně poslouchá Nohavicu..jeden rok jsem mu vytvořila vlastní seznam písniček s notama. Byl v tom mix všeho, co rád hraje, ze všech možných knížek, plus co jsem kde našla navíc, o čem vím, že rád poslouchá. A teď nehraje z ničeho jinýho. :) Letos bude mezi dárky určitě poukázka do knihkupectví, aby mohl rozšířit sbírku od své oblíbené autorky. Prý ocení i spoustu věcí do domácnosti - nářadí apod. Já to teda nechápu, přijde mi to neosobní a spíš taková záplata na něco, co v domácnosti chybí..ale on prý bude rád.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza1907 Kreativitu vyuzivam zase na vyroci, to jsou takovy ty darky od srdce jako treba 101 duvodu, proc te miluju a podobne. Ze ych namalovala obraz, kterej bych si dobrovolne nekam povesila, tak tak dobra nejsem teda :-D Davala jsem mu malovany pranicka a tak, ale to on nekam zalozi a nic z toho. Chce to nejake hmotne statky. Dneska me napadla kamera do auta, jemu jako profi ridici by se to vic nez hodilo a navic je to technicka hracka, takze win-win :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@neyki Ja mam kytaristu a tohle je super napad! Uz jen kdybych mela dat dohromady celej nas svatebni playlist zabere to tak pul destnyho pralesa! Diky za typ! Podel se o nejakej plan, kde zacit, jak jsi to radila a tak, diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
My si k vánocům, stejně jako loni, vzájemné koupíme startovne na Gladiator race a pak si stanovíme limit, loni to byly tuším tři stovky a do té sumy si koupome jen nějakou maličkost typu vtipné tričko, trencle...já obecně nemám ráda dávání nepotřebných krámu, jen aby se něco dalo...takže okoli obdarovavam nejlépe věcmi, které se dají spotřebovat...sestavuji různé balíčky jidla, kosmetiky, alkohol...když se netrefím do chuti, vždycky se to dá poslat dál :) s manželem si hmotné věci skoro nedáváme, na narozeniny bereme toho druhého na výlet, svátek řešíme společně vypitou Bohemkou...:) nedávno mě velmi potěšil tchán, který konečně jako první z manzelovy rodiny pochopil, že mě kytky a bonboniéry nebeerou a dostala jsem od něj k svátku karton piva :) tak takové dárky mám ráda :) nevím, jestli ti to nějak pomohlo, ale co se prostě domluvit, že se na vánoce vzajemne potěšíte jinak než dárky?
Odpovědět
Profilova fotka
@ellinkasebudevdavat Tomu rozumím a je to celkem praktický pojetí dárkovýho vesmíru, nicméně u nás to funguje tak, že tričko, trenky, ponožky kupujeme, když jsou potřeba a nebo když vidíme vtipnou variantu, nečekáme s tím do vánoc. Balíčky s pochutinama dělám akorát mámě, protože nesnáší lapače prachu a jinak jsem u ní taky bez nápadu. Těmahle drobnostma, si děláme radost celoročně. Několikrát do roka strávíme víkend na vandru, výletujeme dost a nejen na nějaká výročí. Do lesa utíkáme poměrně často. Takže to všechno jsou věci, které děláme normálně - výlet, večeře, kino, procházka, lahvinka doma u filmu... Takže na ty Vánoce jsou to opravdu ty balíčky s mašlí a vědomí, že ten druhej musel zapojit mozek, aby vybral něco, co se tomu prvnímu bude líbit. Nedáváme si takovy ty marnivý dárky jako pásky, voňavky, drahý kabelky nebo šperky. Včera jsem třeba našla super zombie papuče. Dáváme si hry, knihy, lístky do divadla, vtipný věci a věci od srdce, ale letos prostě ještě nemám vymyšlenej ten wow efekt prezent. Ten kterej řekne "jo, tak to jí muselo dát práci".
Odpovědět
Profilova fotka
@amazonkaaa tak my taky nechodíme na výlet jen na narozeniny :) my právě ten wau efekt řešíme vtipnosti a nápaditosti předání...třeba jsem manželovi kreslila komiks, kam pojedeme a tak :) A drobnosti si kupujeme taky celoročně, což neznamená, že pod stromečkem nepotěši :) ale chápu, prostě jste zvykli dat si hmotnou věc :) zkus na heurece, alze, mallu atd, projet sekci dárky,,,jsou tam věci, který by mě v životě nenapadly někomu dát, treba te to trkne do nosu...my tam loni narazalili na elektrickou decku...nejdřív mi to přišlo absurdni, ale moje mamka bydlí ve studeným baráku, manželova mamka si pořád stěžuje na studený nohy...tak jsme jim to koupili, vymysleli jsme vtipnej průvodní dopis, jakože nejsou nejmladší, nohy v teple bla bla bla, pěkně jsem to zversovala a byla to pecka, obě byly nadseny :) neodpovídá to mojí dárkový filosofii, ale pokud fakt nevíš, zkusi si to takhle projít a hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ellinkasebudevdavat No neboj, to je kazdej rok to samy. Projet alzu, slevomaty, darkovy portaly, hledat inspiraci... Ale kazdej rok je to to samy, stejnej smejd a voloviny a tomu se prave vyhejbam :D Mozna jsem v tvych ocich materialista, ale treba auto mame 30 let stary, domacnost vybavenou (a musim podotknout, ze hezky vybavenou, na loznici jsem obzvlast pysna) za odvoz nebo levne z druhy ruky, jsem silenej recyklator, prakticky nic nevyhodim, nejdrazsi u nas v byte je knihovna... Vlastne ctyri knihovny... Knihy to je naše :-D Ale ty jiskricky v jeho ocich, kdyz trha papir (mimochodem, kupuju asi 50m roli za pade prirodniho, snadno recyklovatelnyho) a vytahuje darek, to je k nezaplaceni. Nedavam darek jen proto, abych neco dala. Vybiram, premejslim a lamu si hlavu, kor kdyz jsem ho vubec naucila mit ty Vanoce znova rad. Doma je od smrti tatinka vubec neslavili. A treba to vzajemny kupovani vstupenek mi prijde hloupy, to je jak kdyby si ji kazdej koupil sam, kde je v tom potom ta radost z obdarovani? Kazdopadne Gladiator, hm, jste fakt husty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amazonkaaa když my máme největší radost z toho zážitku :) my prostě na ty dárky zase až tak nejsme :) navíc teď stavíme, takže peněz není nazbyt a když si třeba konkrétně to startovne nedáme k vánocům, tak nepoběžíme :) my Vánoce milujeme, ale spíš pro jiné věci a ty dárky ani jeden moc neprozivame :) a z toho, co píšes...abych pravdu řekla mě by ani netěšilo vědět, že se manžel dva měsíce stresuje, aby mi vybral ten nej dárek :) čímž tě nechci nějak urazit, proboha to ne,,,naopak vás obdivuju, že si s tím dáváte takovou práci :)
Odpovědět
@amazonkaaa Tak to mě těší, já myslím, že z toho bude mít radost. :) No jako je to už pár let, co jsem to dělala...Ten můj měl vždycky rád Nohavicu, takže jsem mu stáhla noty na jeho nejoblíbenější písničky, pak taky oblíbený od Kryla. Mám tam i pohádky a vtipný písničky (Holky z naší školky, Včelka Mája, Statistika nuda je, Večerníček, Mašinka, S tebou mě baví svět, ..)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 měsících
já každému objednala medicinální sladové víno na internetu a produkty z léčivých bylin na stránkách Herbadent. Myslím, že je to dobrý dárek pro každou věkovou kategorii.Zabalila jsem to jako dárkový košík do celofanu.
Odpovědět
Profilova fotka
@terusenkaa Tak na takovy darky jsem fakt jeste malo stará :-D Letos si navzajem kupujeme kolobezky :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@amazonkaaa No já ty medicinální sladová vína z Herbadentu nakonec doma vybzunkla sama. :D Byly výborné, chutnali jako portské nebo tak nějak. Píšou, že jsou strašně zdravé, na chudokrevnost, na lepší trávení, tak aspoň mám ze sebe radost, že jsem vlastně udělala něco pro své zdraví!! :D
Odpovědět
Dlouho jsem nevěděla co koupit naší babičce a pak mi kamarádka doporučila sadu na tvoření z písku,že to kupovala minulý rok jejich babičce a moc se jí to líbilo,tak doufám,že se jí to také bude líbit. Zabaví se a stráví u toho i nějaký ten čas :-)
Odpovědět
Já kupovala partnerovi taky autokameru. Živí se jako řidič a i normálně toho najezdí docela dost. A není to ani tak velká investice.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Ahoj, no pro mě je vymýšlení dárků k vánocům taky úplná katastrofa. Od září mám vždycky spoustu práce v zaměstnání a tak není čas ztrácet čas 🙂. Dárky nakupuju jedině na e.shopech a pošťáka už mám vycvičenýho, že mi balíky vždycky někam schová abych nemusela na poštu, když nejsem doma. Ráda nakupuji na https://www.darkolandia.cz/ tam najdu vždy to co potřebuju. No a abych reagovala na nějaký ten tip na dárek když partner všechno má, já osobně můžu doporučit karikaturu na zakázku. je to perfektní dárek na památku. My necháváme karikaturu dělat každému v rodině jako dárek ke kulatinám, nebo jako svatební dárek. Věřím tedy, že i jako dárek pro přítele k vánocům by byla ideální.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od amazonkaaa:

Zase se to blíží. Noční můra lidí, kteří mají vše…
@amazonkaaa Tak když píšete, že rádi vandrujete, co nějakou dobrou věc na to? Pokud nejste již plně vybavení? Kvalitní nafukovačka, co jde sbalit do mini balíčku/ kvalitní merino termoprádlo/ dobrá čelovka, nebo nějaké podobné fičury? Ale nevím, jaký si dáváte budget. Nebo jsem šila taťkovi nepromokavý obal na plachtu, co jde dát na usárnu, či vypolstrovaný obal na kytaru, ale nevím, jaké jsou vaše schopnosti v tomto směru.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem. @jarkamodra Kvalitní čaj, nějaké dobré kvalitní nářadí na zahradu, co by si sama nekoupila (Felco, Bahco), nevím, co tam teda všechno dělá. Cibuloviny jsou pěkný nápad, akorát se sází už na podzim, pokud bude o Vánocích mrznout, tak už nezasadí a do dalšího roku jí nevydrží. Jednou jsem je taky dostala od tety, naštěstí byla mírná zima, ale i tak jsem s rýčem v zimě sakrovala a nevzešly všechny.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já na tyhle tipy nejsem :D prostě zajdu do obchoďáku a udělám velký nákup všeho.. když to člověk vidí na vlastní oči tak vybere nejlépe.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem. @klara880 Párový kartičky jsou fajn, taky jsem je kupovala, jsou i nějaký empati, ty vím, že máma kupovala domů mladším sourozencům, ale ty párový jsou fakt dobrý, poznáte se navzájem více i vlastně sám sebe. Já je objednávala z aaa skolak.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?