Váha, která měří procento tuku v těle. Máte zkušenost?

Ahojky, koupila jsem si váhu která má měřit i procento tuku v těle a k mému zděšení mám podle této váhy už nadváhu. Přitom si nemyslím, že bych na tom byla zas tak zle. Mám normální postavu....není možné, aby ta váha zaměnila svaly za tuky? jaké vy máte zkušenosti?
Odpovědět
To asi těžko :-D Váha má pravdu. Bohužel člověk nemusí být viditelně tlustý, aby měl v těle hodně tukové a málo svalové hmoty. Ten, kdo pravidelně nesportuje, má té svalové hmoty málo....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte. taku vahu mam doma, meria mi tusim este aj iq. mam tam grafy a vseliake ine somarinky. ale treba to brat s rezervou, nakolko to co ti ukaze ovplyvnuje vela faktorov. staci, aby si mala moc suche alebo vlhke nohy a mas uplne iny vysledok. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně mám taky takovou váhu doma a moc tomu nevěřím.-)
Odpovědět
Právě že nevím, co si o tom mám myslet....nevypadám jako obézní člověk....
Odpovědět
o tom jsem cetla a docetla jsem se, ze tyto vahy pry zmeri jen spodni polovinu tela a protoze se u zen uklada tuk hlavne do oblasti boku a stehen, muze byt vysledek dost zkresleny ;-) takze brat namerene hodnoty s rezervou ;-)
Odpovědět
a to stojite na vaze a meri vam to tuk v tele? to se mi nejak nezda, jak by to ta vaha poznala?
Odpovědět
kamikadze - v navodu je, ze ti to telem prozene neco jako mini "elektrosoky" :-D no a ono to nejak pozna, jestli to prochazi vodou nebo tukem.... a podle toho ti to pak zvazi ;-) Ale aby to bylo objektivni, tak se pry ma pouzivat jeste takovy meric, ktery se drzi v rukach, nevim jak se to presne jmenuje, ten zase meri tuky v horni polovine tela, no a z namerenych hodnot se ma udelat prumer... to je ale jen vycteno, takze nevim, jestli to tak opravdu je, vlastni zkusenost nemam ;-)
Odpovědět
to jsou veci, diky za vysvetleni... :-)
Odpovědět
Jo, tu jsem taky loni dostala a myslím, že měří celkem spolehlivě. Musí se samozřejmě nejdříve dobře nastavit věk, výška, a už to jede. Někde jsem četla, že žena by měla mít tak okolo 21% tuku (nebo max.?), záleží tedy asi hodně na věku. Já když před pár lety hodně cvičila, paní mě měřila v posilovně, tak tomu ani nechtěla věřit, měla jsem 14%, prý jako chlapi a to jsem nebyla nijak pevná. Teď už moc necvičím, skoro vůbec, jen sem tam jedu na kole a mám asi 19.5% právě podle této váhy. Postavu mám myslím normální nebo spíš štíhlou (jak kde, ale bohužel ne úplně pevnou)... Ukazuje i podíl vody v těle.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 letech
Profilova fotka
Holky me váha namerila 34% svalové hmoty a 28% tuku, což mi prijde hodně(to bych měla mit skoro nadváhu 😅) jelikož všichni říkají že jsem hodně hubena. Chtěla bych bejt "vyrisovana", v pase mám 72 cm. 🤔 Tak nějak nevím co s tím, dočetla jsem se že je to normální mít stejne % svalů jako tuku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?