V jakém jste s partnerem znamení?

Profilova fotka
Jaké máte s přítelem astrologické znamení a jaký máte vztah - poklidný / "přátelský" / romantický / vášnivý / bouřlivý /..atd ? Samozřejmě to může být i kombinace typů :-)
Odpovědět
ahoj, my jsme oba berani a máme naprosto harmonický vztah.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetvanilla No ale harmonický může být různý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme střelec a štír a máme snad všechno dohromady... Někdy klidný, když se večer díváme na telku a ležím mu v náručí, někdy superromantický když si dáme koupel a sklenku vína, někdy intelektuální když vedeme debaty o filozofii, politice a jiných tématech nebo když se bavíme o svých projektech, někdy vášnivý - to rozvádět asi nemusím :-) a někdy i trochu bouřlivý. Prostě pestrobarevný vztah, někdy jsme fakt jak oheň a voda, někdy jsme tak stejní, že mám pocit že on je já a já jsem on :-)
Odpovědět
Oba blizenci, stejne jako jsem byla se svym ex :) a take oba kone v cinskem horoskopu. Ten mi vzdycky sedel lip a tak jsem si ho u vsech polovicek zjistovala. Oba jsme hodne aktivni, vsestranni, zrychleni, obcas zmatkujici :D on je prvni chlap, ktery me chape, nesili ze me a jeste ma silu me a me velke plany podporovat. Jsem moc rada, ze jsem nasla nekoho, jako jsem ja :) Vztah mame klidny ve smyslu, ze se vzdycky na vsem shodneme a hadame se jen a jen o politice. Jinak je to dost dynamicke, hodne si povidame a travime spolu volny cas...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem Váha a on Beran. Máme spoustu společného co se týče zájmů, životních osudů, rodinný vztahů apod. Ve všem se doplňujeme, známí o nás říkají že do sebe zapadáme jako puzzle. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Blíženci a rak on
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
já jsem tvrdohlavý, vytrvalý a ve vztahu hooodně pomalý kozorh a budoucí manžel je charismatický vášnivý štír... náš vztah byl ze začátku hodně divoký... ironií je, že jsme se oba hodně sklidnili, když jsme spolu začali bydlet. Milujeme svůj klid, když nám nikdo do ničeho nekecá a máme "svůj svět". Ani nepočítám, kolikrát jsme se chtěli rozejít, ale bylo to hlavně tím, že oba jsme opravdu hodně pracovití a workoholici a zkoubit naše volné časy, je občas prekérka... ale už jsme se naučili vypnout a mít čas jen pro sebe. I když většinou musíme stovky kilometrů od domova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já přelom berana a býka, ona beran. Italové by se před námi třásli strachy, kdyby to viděli, ale je nám spolu fajn. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem Vodnář a budoucí manžel je v Rybách. Mezi námi je 11 let věkový rozdíl (on mladší), ale bezvadně si rozumíme, i když už dávno nemáme svět přes růžové brýle :-) Za skoro čtyři roky jsme neřešili nějakou krizi. Musím uznat, že s nikým jsem tak pohodový vztah neměla. Proto jsem se nechala i ukecat do svatby, která pro mně bude druhou a doufám, že to tak vydrží :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
ja štír a on ryby.. vztah klidný :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Já Váha, on Beran. Že prý se tato dvě znamení nesnesou...ale opak je pravdou. Na astrologii nevěřím. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@karin_1980 máme hodně společného, jen znamení opačně..já ryba..protějšek vodnář, já o 10let mladší a také druhá svatba....a v neposlední řadě pohodovější vztah jsem nezažila 😉
Odpovědět
já býk, on blíženec.. a máme pohodový a klidný vztah 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já Rak a přítel protilehlé znamení Kozoroha a sedíme si jako zadek na hrnec. Jsme oba na jedné vlně, ale zároveň je to občas i dost vášnivý vztah, jelikož občas musíme mít oba navrch. 😄 Ovšem to bude tím, že já mám hodně planet v horoskopu v Býku, což ta tvrdohlavost je tam znát. Ono to ale nelze brát jen na základě postavení sluncí v horoskopu. Stejně tak je důležité v čem má člověk další osobní planety jako Měsíc, Venuši, Merkur, Mars a další aspekty. 😊 Zrovna ve vztazích hrají důležitou roli hlavně Venuše a Měsíc. 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?