Utajená svatba

Zobraz úvodní příspěvek
Narazila jsem na tohle: http://www.stream.cz/tag/utajen%C3%A1... Co vy na to? Mě to teda přijde dost hustý :-o Naštěstí vím že můj drahý by mi něco takového neudělal :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ten stylista byl fakt k sežrání 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je fakt husty, ja bych asi byla trochu nastvana protoze bych si nemohla vybrat saty, kytku a tak, nelibilo by se mi ze jsem nemohla na tak dulezitej den nic vybrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych to nerozdýchala:-( Ty šaty byly docela hrozný,myslím,že kdyby ji vzali do salonu,tak si vybere líp než od nějaké návrhářky.Od této chvíle už nenadávám,že všechno zařizuju sama:-))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
cervenec asi tak :-D ja sem teda byla rada ze mi do svatebnich priprav moc nekecal (mam rada vsechno po svym) ale dycky sem si rikala ze by me mohl obcas nejak prekvapit, no uz to asi ani radsi nechci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
konecne jsem se na to mohla kouknout jsem se tesila cely den :-D a super!! ja bych to brala hned.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja videla jenom obrazky ale fakt bych zurila ze se nemuzu vdavat v satech o kterejch jsem snila :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja ne, to si snad ani neuvedomis v te chvili.... prijde mi to jako super gesto ;-)
Odpovědět
Teda....Ja som to video teraz dopozerala a som v soku! Asi by ma porazilo...Ja to potrebujem vediet poooooriadne dopredu! Ako dovolenka v Taliansku. Prekvapenie, ale mne mesiac na zabalenie kufra proste nestacil...Potrebujem sa dusevne a telesne pripravit a uvedomit si danu sitaciu.... :-N Klobuk dole pred nevestou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky musim na vsechno zavcasu pripravit ale kdyz te hodi do vody nezbyva nez plavat ;-)
Odpovědět
a co by ste mu odpovedali?
Odpovědět
Profilova fotka
francy to vazne nevim, but bych se mu snazila mile vysvetlit ze si ho chci vzit ale chci mit poradnou vatbu a nebo bych si ho vzala a pak by me do smrti uziralo ze jsem nemohla mit to co jsem si vysnila, desne me bavilo vybirat si saty a zavoj a chodit si je zkouset, hledat boty, vybirat jidlo, hudbu, tesit se, ice to byla romantika to jo ale zae ji obral o tu moznost zaridit si svatbu jakou si vysnila
Odpovědět
je to úúúžasně romantický, ale nenechala bych se obrat o to zařizování a vybírání. Tím by mě fakt naštval... Vždyť já byla ve 13 salonech a už teď je mi líto, že už jsem si vybrala a nemůžu zkoušet dál :-D MOžná ještě jednou nějaký nájezd na salony podniknu, jen tak, pro radost (i když by se to nemělo, já si prostě nemůžu pomoct :-S )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja bych mu rekla ze jo:-) ale holka to rozdejchavala docela tezko....
Odpovědět
Profilova fotka
presne chrleen, ja si svoje saty byla pred svatbou zkusit jenom tak asi petkrat i kdyz to nebylo potreba, nedokazu si predstavit ze bych se mela vdavat v satech co na me nekdo navliknul a ani se mi nelibi 8-(
Odpovědět
miamia- suhlasim na 100%. pripravy na svadbu su krasne a prezit svadbu, ktoru sa mi velmi nepaci-to by som nechcela. aj ked je pravda, ze ak ho milujem, je to jedno, ako a kde si ho vezmem.
Odpovědět
dufam,ze mne to moj drahy nevyvedie :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak mne ty pripravy zas tak nebraly tak bych mela aspon o starosti min:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeeda ten moj by ma takto ťažko prekvapil, keby to chcel spraviť tak ako chcem ja... Lebo ja už vyše dvoch rokov mám jasný dátum, ostatné ani nie :-D :-D :-D No ale ja nebudem nevesta dobrá "na kameru" - žiadne biele šatičky, ani klasická oslava (to som tiež vedela odjakživa - proste nevedela som ako to presne chcem, ale vedela som ako to nechcem - aj keď už som poustupovala) :-D :-D :-D Takže mne to nehrozí ;-) Ale štvalo ba ma keby ma napr. len tak dajakú sobotu (alebo iný deň ako piatok) si chcel vziať... Možno v tom strese by som povedala áno, ale skôr by som povedala NIE... Ja som dosť tvrdohlavá :-D :-D :-D
Odpovědět
no neviem holky, ci som posledna romanticka na svete, ale ja by som bola uvelicena, ved kolko namahy si vynalozil na to aby to prichystal, a to ze by som si nemala saty uplne extra take ako som si vysnivali, tak to by som fakt v danej chvili neriesila, beriem si toho muza preto aky je a nie preto co ma na sebe a ako by ta svadba vyzerala, ved to je uplne jedno niektore reakcie ma prekvapuju, aj ked som stravila nad pripravou skoro rok, urcite by som tie krasne pripravy vymenila za to uzasne prekvapenie
Odpovědět
ahojte babenky, tak toto ma polozilo. babulinka, nic si z toho nerob, ja som z toho mimo a placem tu od dojatia asi desat minut a pustam si to uz druhykrat. nadhera. podobne ako ty, aj ked som do priprav dala vsetko, co som mohla, keby som zazila toto, co Sona, urcite by som bola stastna a rada takemuto prekvapeniu....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Mne sa to veľmi, veľmi páčilo... môj manžel by to nedokázal... dokonca, keď som mu to ukázala, tak povedal, že by to neurobil, lebo by som bola nešťastná, že sa nemôžem rýpkať vo všetkom a organizovať si veci sama... :-D Ale opak je pravdou, v živote by som na to nezabudla a pravda je, že by som bola blahom bez seba... som človek, čo miluje prekvapenia a toto by bola absolútna čerešnička na torte... x-) Neexistuje nič, čo mám radšej ako dobré prekvapenie... no a keďže ona takisto už o svadbe uvažovala a brala to pozitívne, šanca, že povie nie podľa mňa nebola... ;-)
Odpovědět
já bych ho teda nepochválila, i když je to romantika, ale on by nedokázal odhadnout co přesně chci, ani já sama to pořádně nevím :-D No ale teď už by to udělat mohl, vše podstatné je vymyšlené a ostatním mi až tak nesejde... ale on by to neudělal, tím jsem si naprosto jistá, uf, naštěstí :-N
Odpovědět
...no mala som zimomriavky z toho videa... ja by som bola šťastná ako blcha, keby mi to drahý spravil x-)
Odpovědět
Nádhera!!
Odpovědět
tak toto by som asi nepredychala ------ nemam rada prekvapenia typu "o nas bez nas". raz si chcem vsetko zariadit po svojom :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mam pocit, ze jednu chvili byl lepanec na spadnuti - ona se na nej tak vrazedne podivala a on pro jistotu o dva metry poodstoupil, mel pri to docela nejisty a trosku vystraseny vyraz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tý brďo, ještě že to neviděl před svatbou můj manžel... Takovýhle "bojovky" a překvápka, to je jeho! Ale bomba, mně se to moc líbilo. Jen kdybych na jejím místě při odhalení stála já, mohli by mě malovat znovu, jak bych řvala :-D
Odpovědět
Tohle je fakt super překvápko. Mého miláčka by to ale ani ve snu nenapadlo :-|
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?