Svatba- nechci ostudu a hádky

Dobrý den, mám dotaz, a taky se chci vypsat. Vím, že mě bude chtít přítel v budoucnu požádat o ruku. Sám říkal že by si mě chtěl vzít klidně do roka ale já ještě rozhodně nechci. Ale o to nejde. Jde o to. Až by byly přípravy. KOHO pozvat. Mám problematickýho člena rodiny, moji mamku. Co na srdci, to na jazyku. Neumí se chovat ve společnosti, a když je připitá, tak to už vůbec ne. Pochybuji že za těch pár let se něco zlepší. Věřte mi, nezlepší a kdybych tu měla psá důvody, už bych mohla vydat knihu. Mám jí samozřejmě ráda to ano, ale NECHCI na svatbě hádky, nechci ostudu, určitě mě chápete. Tak se rozhoduji nad 2. variantami... za 1. Udělat svatbu JEN se svědky a s každým to oslavit zvlášť, třeba hned druhý den nebo do týdne, podle situace, a NEBO 2. varianta, mít obřad i hostinu s hosty vč mý mamky, přítelovo rodiny atd, S TÍM, že se nebude tolik podávat alkohol, nebo od jisté doby alkohol ne a NEBO, se bude muset mamka hlídat. Ale ZASE, hlídat, chci aby si to každy užil a ne aby NĚKOHO HLÍDAL... Co myslíte? Jak byste to udělaly vy? Je blbý pozvat všechny a mamku ne, ale zase je TAKY blbý nepozvat třeba mýho tátu kterému by to bylo líto... Zatím je ještě čas ale mám dilema. Děkuji všem za rady a tipy 😏🙂
Odpovědět
Otázka - co si užijete víc? Sami dva pěkný den, třeba včetně přespání v pěkným hotelu, nebo nervy se svatebčany? Podle toho bych se rozhodla.
Odpovědět
Profilova fotka
A co třeba formální, obyčejný obřad s rodiči a svědky na radnici a pak symbolicky obřad se vším všudy s kamarady? 🙂
Odpovědět
@fosingr My sice takhle komplikovanou situaci neměli, ale několik důvodů nás přimělo k tomu, že jsme se vzali v zahraničí. Bylo to tajné, protože jsme do poslední chvíle nevěděli, jestli odletíme (COVID). Báli jsme se, jak budou rodiče a ostatní příbuzní reagovat, někdo byl rád, někdo moc nadšený nebyl, ale nikdo nás z domu nevyhodil a za těch pár měsíců už to všichni zpracovali. Peníze, které bychom tady zaplatili za svatbu jsme vrazili do letenek a pohádkové svatební cesty a oba jsme se shodli, že to byl ten nejlepší nápad, jaký jsme měli 🙂.
Odpovědět
@milkacz @fosingr ahoj my to udelali taky presne takto, 21 dni jsme si uziliv exotice a doma pak jen grilovacka s rodinou a bylo to super, bez stresu kdo co, v klidu a byla to super party, na kterou i po letech radi vzpominame.
Odpovědět
Taky jsme se vzali jen my dva v zahranici. Vsem jsme to predem rekli, nikdo s tim problem nemel a cca mesic po svatbe jsme zorganizovali spolecny obed kde jsme i rozdali svatebni kolacky a promitli svatebni fotky. Do ted niceho nelitujeme, svatbu jsme si moc uzili, meli jsme to presne podle nasich predstav a nikdo nas do niceho nenutil. Moc bych to doporucila vsem kdo maji problematicke nebo rozvedene rodiny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?