Sourozenci. Jak jste na tom se vztahy s nimi?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Jak jste na tom? Já mám jednoho bráchu vlastního, je mu 25 let, a jelikož docela na rodině lpím, mrzí mě, že si moc nerozumíme. Já bych ráda pořád navazovala vztah, ale asi to nemá cenu, nemá moc zájem. Má dvě malé děti a pokud se neozvu já, ani nevím jak se má a volá jen když něco potřebuje, docela mě to mrzí. Strašně se mi líbí když se mají sourozenci rádi a je mi po tom někdy smutno..
Odpovědět
Všechny holky, který máte skvělý vztahy se svými sourozenci, rodiči a švagrama a švagrovýma oslavujte:-D
Odpovědět
Já mám bráchu mladšího o rok - dřív jsme se hodně svěřovali atd., ale co je na střední, tak se zaprvé moc nevídáme a zadruhé se tam chytl zvláštního způsobu života, takže si ani nemáme moc co říct. Krom toho je to ten typ, co žije na metru čtverečním u počítače a víc ho nezajímá... A pak mám o 18 let mladší sestřičku a je to mazánek všech - není se čemu divit (viz album).:-)
Odpovědět
emmili: je moc krásná koukala jsem na fotky do alba. Ale nevím, přijde mi, že vy dvě už budete spíš jako dva jedinci než sourozenci:-D Ale mít o tolik let starší ségru má určitě výhodu:-D
Odpovědět
fridolinek:To jo, já jí taky beru spíš jako svojí :-D - trénuju na ní ;-), je to úplně o něčem jiným, než s bráchou, je to prostě o generaci jinde, ale stejně je to to nejlepší, co nám naši kdy dali :-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?