Šicí stroj - jak vybrat

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtela bych vas pozadat o radu. Chci mame koupit k 55. narozeninam novy sici stroj, ted ma 30 let starou Veritasku, ktera pomalu dosluhuje. Na stroji ted spise jen zkracuje, opravuje apod., ale kdyz jsme byli s brachou deti, meli jsme prakticky vsechno obleceni usite od ni, takze predpokladam, ze na duchod a pro vnoucky se k siti vrati. Mela jsem v planu dat za stroj do 7 tis., na zaklade cen stroju, co byvaji v letacich HM, jsem myslela, ze to bude stacit. Ale prisla jsem do prvni prodejny a pani mi rekla, ze to je jen na velice zakladni stroj, ze ty slusne jsou tak kolem 13 tis. a strasne chvalila znacku Husquarna. Prochazela jsem diskuse na emiminu, living a testy na sicitroje.net, ale jedine, na cem se tam zenske shodly je, ze nekupovat Singer a ze stejne stare Veritasky byly nejlepsi. Moje pozadavky jsou jen, aby ten stroj vydrzel dalsich 20 let, aby mel jednoduche ovladani a aby prosil rifle. Takze holky, mate nektera zkusenost? Opravdu je nutne dat za stroj vice nez 10 tis.? A je ta Husquarna opravdu nejlepsi? Diky moc za jakoukoliv radu Mishabv
Odpovědět
Mám pocit že srovnání měli na Komparito.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?