Rychlý výdělek v nouzi

Dobrý den, vím, že to sem nepatří, ale už nevím, kdo by mi mohl poradit. Díky úžasné koroně jsme se dostali do nelehké životní situace (nechodím do práce a jelikož jsem na dpp, tak mám s jakoukoliv státní podporou smůlu) a nyní bych potřebovala co nejrychleji vydělat peníze, abysme nějak mohli normálně žít. Přípravy na svatbu jsme museli pozastavit. Nenapadá vás, jak si rychle přivydělat? Zkoušela jsem se přidat na hlidacky.cz, odpovídám na inzeráty brigád, nabízím úklid a zatím se mi moc nedaří. Nemáte někdo zkušenost třeba s nějakou práci na doma? Občas uklizim známému, ale to jsou 300,- jednou za 10 dní. Prodávám i různé oblečení na vinted a tam taky zatím nic moc. Nebojím se žádné práce, už začínám být lehce zoufalá.
Odpovědět
Je mi líto, že jste se dostala do takové situace. Upřímně netuším, jak v této době nabirají , ale zkuste klasiku- obejít Kaufland, Tesco, Kfc, McD. Aspoň brigadne tam nějaké místo bývá. Zkusit se podívat, jestli někdo nehledá záskok třeba prodavačky, která je na nemocenské. Sklady. Ty hlídacky jsou dobrý nápad. Promo akce bohužel momentálně neběží. Taky záleží z jak velkého jste města a jestli se vám chce dojíždět někam dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Já pracuji online a z domova, ale v odvětví, ve kterém jsou potřeba znalosti a vzdělání a nejde to dělat jen tak hned z minuty na minutu. Plus nepíšete, jaké máte vy znalosti, vzdělání a dovednosti. Takhle z paměti mě napadají leda virtuální asistentky, tam asi není potřeba přílišná odbornost.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?