Reinkarnace, posmrtné kontakty a životy. Věříte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, věříte na život po životě, na posmrtné kontakty, na to, že dokáže vědomí existovat nezávisle na těle nebo se skonem těla odchází i duše? Určitě většina z vás zažila ztrátu nějaké blízké osoby, takže jste o tom možná taky přemýšlely. Věříte na reinkarnaci nebo si myslíte, že je to pouze výplodem bujné fantazie...
Odpovědět
No kdyz jsem byla mensi, tak jsem si rikala, ze bych se sem chtela vratit treba tak za 500 let. Ale kdyz vidim, kam ten svet speje, tak radeji ne :-D
Odpovědět
Ty brdo, ja to mam uplne stejne jako Rubi, dokonce i zazitek mam podobny..v noci se mi zdalo, ze umrel pradedecek a rano mi mama rekla, ze fakt umrel, a to se mi o nem pred tim nikdy nezdalo...je to fak zvlastni =-) ...od te doby, kdyz se mi neco zleho zda, tak se klepu aby to nebyla pravda.
Odpovědět
já bych reinkarnaci nechtěla, raději nic, než zpět na tento svět. Já mám většinou špatné sny, ale u mě to je spíš proto, že mám strach o děti, do toho se podívám na večerní zprávy a pak z toho vzniknou takové hrůzy.
Odpovědět
jo a moje sestra tvrdí, že její prababička nad ní drží ochrannou ruku a docela jí to věřím, protože taková je to zlá potvora všechno ji hrozně vychází, nikdy se jí to špatné nevrátilo, spíš naopak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?