Protiraketová základna. Co si o tom myslíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, tak tu máme trošku vážnější téma. Tak co vy na protiraketové základny a radar?
Odpovědět
1
8
9
Profilova fotka
holky, ja pevne verim tomu, ze ti, co budou hlasovat PRO, budou brzo tlouct hlavou o zed...anebo jak byva u nas CR zvykem, budou rikat: Ja byl/-a vzdycky proti :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Rubi, máš rozumný názor, souhlasím s Tebou, neboť jak se říká, po bitvě je každý generál. Už teď toto téma provázejí velké nesrovnalosti, viz Klvaňa a jeho střet zájmů. No to se nám to bojuje, když z toho máme peněz na 3 životy ;-) Ale ani za ty peníze bych se rozhodně nezaprodala.Ten by byl schopnej i prodat vlastní babičku, hlavně když z toho něco kápne. :-| Nejde mi jen o nás, ale o naše děti, děti našich dětí atd.... Dobře, je jasný, že lidi v hospodě to nevyřeší, tak ale, proč nás ti nahoře neinformují trošku celistvěji, to je článků všude jak na kostele a vyznej se v tom, jak chceš, obyčejný lide..... =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nocturno: Ty povazujes soucasnou vladu za kompetentni? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Nocturno, promiň, ale mě takový radar jako nesmyslná debata moc nepřijde. Lidi mají právo na svůj názor, tady je to ale stejně jedno, vláda nás stejně neposlouchá a poslouchat nebude ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já jsem proti 8-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
;-) x-)
Odpovědět
1
8
9
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?