Podzimní svatba

Je tu někdo kdo se vdava na podzim? Potřebuji se nějak naladit. Říct nějaké plusy a také jak to plánujete s obřadem venku? Měli jsme mít svatbu v létě ale bohužel se nám přesunula na podzim. Všechny přípravy jsou pryč a my začínáme vše od znovu. Nevím vůbec jak to uchopit, abych v tom viděla nějaké to pozitivum. Plánovali jsme obřad na zahradě teď se bojím že počasí nevyjde a budeme namackani uvnitř hospody. Děkuji za každý postřeh, názor. 🙂
Odpovědět
Ahoj, já mám svatbu na konci září , původně jsme chtěli v květnu ale nebylo možné najít ucházející prostor. 🙂 Jako plusy bych viděla že nebude takové horko ať kvůli lidem nebo pohoštění. Navíc teď se snažím zabudovat podzim i do svatby a líbí se mi že to bude netradiční.
Odpovědět
@davidgr ano, to vedro že nebude vidím taky jako pozitivum. Zatím jediné 😄 a prozradite co máte na mysli tím zabudováním? Myslíte dekorace?
Odpovědět
@laska7669 Tak svatbu plánuji mít světle oranžovou se smaragdovou, výzdobu nějaké malé dýničky které se dají i případně nabarvit , místo konfet sušené okvětní lístky, dýňová polévka, dýňový sirup do kávy. Ve výzdobě dál usušené klasy obilí ... Ještě to musím nějak přepracovat aby to ladilo 🙂 mám jakousi vizi.
Odpovědět
@davidgr zajímavý nápad. 👍 Ať vše vyjde jak má.
Odpovědět
V tomto případě bych určitě promyslela i možnost obřadu uvnitř. Taky plánujeme podzim a variantu obřadu venku jsem popravdě ani nezvažovala. Počítám s tím, že hezky nebude a tím pádem odpadá stres kvůli počasí. Jinak podzimní svatební výzdoba vypadá moc hezky, co jsem viděla různě na netu nebo v albech.... Myslím, že bude super pokud sladíš sezónně výzdobu, květiny a pohoštění. Něco jako píše @davidgr. Určitě bych se toho nebála, času je ještě dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Vdávala jsem se 11. října. Měli jsme čistě venkovní svatbu, venku byl obřad i úplně celá oslava až do noci. Bylo krásně, ale ne vedro, až do konce oslavy mi stačil jen svetřík. Neděstě se toho počasí zbytečně dopředu, podzim nejsou jenom plískanice. A obrovská výhoda je v cenách úplně všeho. Třeba na místě obřadu požadovali obrovský nájem s rezervací celého objektu pro ubytování. My ubytování nepotřebovali, a právě díky tomu, že bylo po sezoně, nám kývli, že to platit nemusíme.
Odpovědět
Já jsem zažil podzimních svateb osobně docela dost. Velká výhoda oproti létu je v tom, že není teplo a je dřív tma. Takže odpadá takové to dlouhé upocené posedávání ve stínu, kdy se nikomu nic nechce, dokud se nesetmí a neochladí. Zábava se díky tomu většinou rozjede dřív. Co se týká obřadu a čehokoliv dalšího venku, je to už trochu sázka do loterie. V září bych se obřadu venku nebál, v říjnu je to skrz počasí už tak 50/50, vždycky je to v bundách a že vyjde slunečný den s 15 stupni je spíš bonus navíc. Jinak obecně celou svatbu včetně večerní zábavy venku bych doporučil tak maximálně do poloviny září, i tak už ale mohou být chladnější noci. V říjnu určitě ne, to jdou často noční teploty i k nule. Jestli to nekomu někdy vyšlo rozumně, tak to byla spíš náhoda 😉 Jako pozitivum ještě přidám, že je nádherně barevná příroda. Takže na fotkách můžete mít parádní motivy a když do toho ještě vyjde pěkný slunečný den, je to vizuálně krása 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?