Pivní lázně

Profilova fotka
ahojky, za 3 tydny jedem s manželem do pivnich lazni, byla jste uz nejaka :-) nalozit se do piva? :-) my jeden do harrachova do maleho rodinneho minipivovaru a mame zaplaceno privatni soukromou dvojvanu tak jsem na to zvedava :-) snad mi manza nebude upijet koupel :-)
Odpovědět
Byla kamarádka a prý super!:)
Odpovědět
Ahojky hypo - byli jsme s přítelem v Chodové plané a bylo to moc fajn ;-) Jinak se neboj, že Ti drahý bude upíjet z koupele - to pivo se trochu ředí, to by si moc nepochutnal :-D Dostali jsme ale normálně točené pivo, které v koupeli můžeš popíjet. Celé je to bezvadně relaxační, po lázni jsme měli tělíčka jak miminka - nějak to zjemňuje kůži. Jestli je to možné doporučuji po koupeli jít na masáž ;-) Tak si to hezky užij a dej vědět jak se Ti tam líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
lienka - my jedem do harrachova, v chodove plane uz meli plno, pry se objednat tak 2 mesice predem, pokud chcem na cely vikend :-) taky mame pivo na piti do koupele a pak jeste nejaky relax a pak masaze :-) uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
je holky, to jste me uplne navnadily, ten muj je pivar tak to by se mu urcite libilo
Odpovědět
Profilova fotka
ja poreferuji az se vratime :-) mame to do dvojvany v soukromi, 20 min. vana pak 20 min relax na luzku a pak 40 min masaz (zada sije nohy) mame to vecer takze pred tim lyzovacka (manzel ja ne, me to neba) a kdyz uz budem v harrachove tak prohlidka sklarny a muzeum skla ....... juuuu uz se tesim :-) to bude vikend
Odpovědět
Profilova fotka
my byli loni v Chodove a bylo to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnee!!! Hned bych jela znova a to nejsem pivar! :-)) Priteli se to moc libilo...budem tam muset zas! :-)
Odpovědět
yellowbanna - já taky nejsem pivař, ale líbilo se mě tam moc. Pak jsme ještě zašli do restaurace co je vedle v té jeskyni - prostě paráda :-) Jéje, dostala jsem hlad jak jsem si na to vzpomněla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fajn jen vychvalujte ja se tam tesim cim dal vic, i kdyz jedu jinam nez do chodove plane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... byli jsme tam mezi svátky... Je to tam prima. Fakt jsme si to užili. Měli jsme všechno stejně tak, jak Vás to čeká... ale zase to není úplný terno... je to jen vana s pivem a nějakým chmelovým granulátem... ani bublinky nic. Sice je tam příjemná hudba a dá se tam popíjet pivčo (což nepiju), ale toť vše. Masáž byla luxusní :-) Nicméně... myslíš, že bude manžel lyžovat, když to teď tak taje? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dnes vyrazime, a manza asi lyzovat nebude, ani si snad nebere lyze, je to mokry a tezky :-( tak hold bude muset byt porad se mnou, asi udelame nejaky vylet po okoli :-) za hodku vyrazime ja pivo piju tak snad se mi to bude libit zas o zazitek vic no ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a mame po pivnich laznich :-) hold zas jiny zazitek, pekny relax, super vikend i kdyz pocasi nepralo ale podruhe se asi uz pivnich laznich nezucastnim :-) moc drahy spas :-) meli jsme relax ve vane, pak relax pod dekou pak masaz a porad jsme upijeli pivo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my byli v září na "svatební cestě" v Chodové Plané a bylo to fantastické, ale příště by to chtělo bez jídla, protože to jsou porce šíleně veliké a my byli neustále přežraní. Mají super kosmetiku a ne drahou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 7 letech
My jsme byli nedávno ve Vinohradském domě, v Praze. http://vinohradskydum.cz/ Bydlíme kousek od města, měli jsme to jako rozmazlovnu po náročném období. A bylo to SUPÉÉÉÉÉÉÉR! Sice trošku jiná class, než na kterou jsme zvyklí, ale i tak jsme ten luxus rádi přežili ;-)
Odpovědět
... a ještě jsem chtěla napsat, že je lepší si rezervovat pobyt přímo na stránkách pivních lázní http://vinohradskydum.cz/specialni-na..., protože pak máte zdarma jednu proceduru pro jednoho. Zrovna dnes jsem se o tom bavila s kolegyní, tak mě napadlo, že to sem ještě dopíšu...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Dobrý den. Ráda bych taky s manželem vyrazila do pivních lázní. Našla jsem tento pobyt : https://coolzazitky.cz/pivni-lazne/21... Byl jste tam někdo, prosím? Měli by jste pro nás nějakou recenzi ohledně kvality ubytování a celkově pobyt v lázni? Děkuji za info. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?