Ošklivka Katka. Líbí se vám tento seriál?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Líbí se Vám se seriál?
Odpovědět
1
2
Já jsem taky čekala, že to bude lepší. Na české poměry mi to přijde dost nereálné, ta Katka není zas tak ošklivá, takových holek je plno a pochybuju, že na ně všichni koukají skrz prsty. No co, třeba další díly budou lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Postavu má dobrou sundá brýle a rovnátka a je zní kočka :-D
Odpovědět
je to hodne hodne trapny... :-| uplne se divim tem hercum ze do neceho tak blbyho sli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
viděla jsem jen ukázky a to mi stačilo. souhlas s kata 267
Odpovědět
Ti herci to dělají pro prachy, jsou to neznámé postavy co jsou rádi, že mají job.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě na tom vadí, že je to tak nereálné, ta hlavní hrdinka je mega inteligentní vystudovala kdeco, umí kolik jazyků a chová se a vypadá jak debil. No, ale podle prvního dílu se nedá soudit, originál jsem neviděla.
Odpovědět
Originál byl bomba, tohle je naprosto to samý, jen v Čechách, a vážně to vyhlíží jako parodie. I ty jména jsou podobný. Hrůza, úplně kazí dobrý dojem z původní verze - Katka má vystudováno kde co a vypadá na dvacet. To původní Betty aspoň vypadala ke třicítce...
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě jak má někdo brýle a rovnátka, tak je hned ošklivej... to neni dobrý.... :-) A na konci z ní udělají krásku tím, že jí brýle sundají a rovnátka taky a případně make-up... no prostě ze života. Pro mě ztráta času.
Odpovědět
A taky původní Betty nedělala sekretářku...............
Odpovědět
Profilova fotka
Misicka455 - pročpak sundávat rovnátka, aby z ní byla kočka;-) ???? Mě je sundávali cca před rokem a půl a pěkně jsem to "obrečela", brala jsem je jako svoji přednost a všem se móóc líbily ;-). Jinak seriál se mi vůbec nelíbí, mají ho nepřirozeně natočený, ikdyž jsem ho viděla jen chvilku...., nedalo se na to dívat 8-) . Jj, ztráta času.
Odpovědět
Tak co říkáte na druhý díl?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Občas jsem viděla Ošklivku Betty, opravdu vás to zajímá, když víte, o co gou a jak to skončí?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ráda že ani druhý díl jsem úspěšně neviděla ;-) ale když to někoho zajímá, proč ne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě to je to, že s brýlema a rovnátklama může je holka hezká, ale tady v tom seriálnu vytvářej takovej dojem, že být v pubertě a mít rovnátka a brýle, tak si jdu hodit mašli. Ale jak jim to lidi žerou a mají sledovanost, tak proč by to nevysílali, no ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já nechápu, jak se na to někdo může koukat, já jsme omylem zahlídla kdysi ošlivku Bety a z Katky jsme viděla z obou dílů dohromady cca 5 minut afakt stačilo....
Odpovědět
Profilova fotka
Salome - myslíš že Ošklivka má velkou sledovanost??? To určitě ne, bude to stejný propadák, možná ještě větší než byl seriál o právnících - už ani nevím jak se jmenoval 8-( , dávali ho vloni.
Odpovědět
Profilova fotka
Světla pasáže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miska, jj, to je ono 8-) , ty máš pamatováka x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
To víš jak jde o seriáli jsem machr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, jo???? Tak to já vůbec, akorát jsem machr přes Růžovku ;-) a Divokého anděla x-), ale to už je stará záležitost =-) . Já telku bohužel moc nestíhám :-( , s bídou zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
já seriály nesleduji vůbec, jen jsem viděla pár dílů těch světel z pasáže, a docela se mi to líbilo... . Jinak nesleduji kromě House nic. Ale ten je super.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj, nečtu poctivě celou diskusi, ale souhlasim s váma, je to okopčená ošklivka bety, kdyby jí alespoň změnili provfesi a obor. Dokonce jsou tam i stejné scény co si vybavuju z bety. Dost mě zklamali, jako bysme nemohli vymyslet něco svého, třeba oškliváka xavera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo bohužel si koupili práva a stím vyplivají i povinnosti :-| Ale i tak to mohli nějak obzvláštnit ;-)
Odpovědět
Včera sem se dívala.. je to snad ještě horší než ošklivka Bety... 8-(
Odpovědět
A já to včera neviděla ;-( ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A já jo, a bylo to zase otřesný :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?