Originální dárek pro novomanžele

Profilova fotka
Dobrý den, naši přátelé budou mít letos v srpnu svatbu. Hledám inspiraci na nějaký originální svatební dar. Peníze budeme dávat zvlášť do obálky, takže nic s tím spojené. ;-) a také aby vyšel max do 1000kč. Máte pro mě nějakou inspiraci? Co jste věnovali , nebo dostali a udělalo to spoustu radosti? Děkuji za tipy x-) :-x
Odpovědět
@kpajca Já často dávám lístky do divadla na divadelní představení Caveman nebo Sex pro pokročilé... krásná a opravdu neskutečně vtipná představení o vztazích....a můžete jít s nima:)...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Moje dcera bude mít v létě svatbu. Chtěla bych ji překvapit originálním osobním dárkem. Má někdo tip, nápad?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 já jsem koupila dřevěnou truhlu ( viz foto ), peníze rozměnila na drobáky a dala je do ní 🙂 Novomanželé byli nadšení 🙂
Odpovědět
Dobrý den, no hlavně se snažte trefit do toho co by Ti novomanželé ocenili a potěšilo je. My třeba dosali stromek - jablůňku, prý ať nám roste a plodí, to mi přišlo originální. Nebo třeba poukázka na Degustační menu v Ambiente (to ještě byly restaurace otevřené), to už tak originální není, ale nás potěšil. Vloni jsme kamarádům kupovali (bylo nás tedy víc) let v balónu, protože je známe a víme, že jim to udělalo radost. Ale třeba já bych z toho nadšená nebyla. Takže asi tak.
Odpovědět
Podívejte se na https://www.onglazz.cz/. Navrhnete si desku na míru - vložíte jejich fotografii, můžete přidat text, klidně nějaký ozdobný prvek a máte originální dárek.
Odpovědět
Už jsem stránky navštívíla. Dokonce mám už objednáno. Děkuji za tip.
Odpovědět
Onglazz se mě líbí, opravdu originálně zpracované. Objednala jsem jsem si u nich naši krásnou svatební fotku a přidala spotify s naší společnouu písničkou.
Odpovědět
Onglazz nabízí dárkové poukazy, to se mě moc líbí. Ať si pak novomanželé skleněnou desku navrhnou jak se jim bude líbit.
Odpovědět
Vymysleli jsme si, že si necháme dát na skleněnou desku naše svatební oznámení, a na druhou pak si necháme udělat nejhezčí fotku ze svatby .
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?