Nevesty narodené v roku 1977. Pokecajme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky! Koukala jsem, že je tu móda diskuzí dle roku narození. Tak se hrdě hlásím, že jsem se narodila před 30-ti lety. Za svůj život jsem toho stihla až dost. Mám za sebou nevydařené manželství a teď se pomalu hrnu do nového. Děti zatím nemám žádné, ale po svatbě to určitě napravím ;-) A co Vy ostatní "třicítky"? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hypo my jsme malem neprezili vanoce u tchanovcu se synovcem a svagrinou takze letos odlitame pres vanoce na dovcu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia - vyborny reseni :-) ja zase prohlasila ze k nim neprijedu dokud kluci nebudou minimalne na vejsce :-) noooo to se mi asi nepodari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
porid si spunty do usi, me se osvedcily s mikem, chrape :-D
Odpovědět
silente, klouzavka : hele já mám v Mladý Boleslavi celou rodinu (babi, děda, prateta, přistěhovalý naši), je to fakt hnusný město !!!!!!! Jen stará Mladá Boleslav jakž takž ujde. ari : jéé netušila jsem, že čekáte mimčo., Gratuluju. Nám se to povedlo měsíc po svatbě, tak snad vše klapne. To já jsem děti vždycky chtěla, v pubertě jsem si vždycky řikala : já bych chtěla děti později než ostatní, třeba ve 25 :-D ha ha...ale je fakt , že některé děti jsou těžce antikoncepční !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ahojte ja sa tiez pridavam, v utorok budem 30................... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ari ty jo ja te prehlidla jak to? =-) jsem slepon, no koukam ze se nam tu schazi stary dobry firmy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeanny - tak to koukej hezky oslavit! Já si vždy přála na své narozeniny grilovací party venku ..... ale jsem lednová :-( Ari - jj, OP taky ještě občas lovím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tady, no vidím že většina kroutila hlavou nad ročníky které už založili svou diskuzi a 77 nikde, konečně silente to vzala do rukou. :-D Já slavím v prosinci takže žádná grill párty u mě nehrozí, i když stát kolem ohně jako dvanáct měsíčků by byla taky dobrá sranda :-N .
Odpovědět
ahoj holky :) pridavam se k 30tkam..... jsem lednova ...ale ne ledova :)
Odpovědět
Profilova fotka
jee super zuzulik ze si v ledu ja a Mia sme v unoru takze to si vlastne starsi :-D :-D :-D juchuuuuuuuu Miooooo nejsme nejstarsi alespon tady :-D
Odpovědět
to se nekomu smeje :)
Odpovědět
hele "mucho" to kdybys vedela jake mam obcas napady,tak si myslis ,že mi je 20 :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuz to vis kazdej mesic dobrej no ne? :-D
Odpovědět
to se nam smeje ,pockejte za par let ...se ani nenazdame a bude nam 40 :-S :-. to bude sranda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic takovyho nam uz bude porad tricet a kdyby to nahodou nevyslo tak to budem delat jako Marie Rosulkova ktera si od 60 myslim ty roky odecitala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem 31.1., jsem tu nejstarší nebo mi některá uděláte radost? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muchi to je super, sme tu uplny mladice :-D vcera mi manza rekl ze jsem uplne prastena a ak maly decko tak ja myslim ze si to zacnu odecitat uz ted, pisti rok slavim 29 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio neblbni to je moc brzo na odecitani :-D az ti bude sest petek budes zase na nule :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muchi no prave :-D :-D a muzu zacit znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Siente, já ti udělám radost, jestli se počítám, když jsem ročník 76 a podruhé vdaná. Nevím, jestli si připadám na třicet, protože nevím, jak bych se jako jinak měla cítit. :-) Pravda je, že nápady mám občas velmi pubertální. Nemohu si to druhé manželství uzavřené kolem 30tky vynachválit, je to úplně o něčem jiném, než když jsem se vdávala prvně kolem dvacítky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja svou tricitku oslavim v letadle po ceste na dovcu do turecka :-) uz ted se tesim jelikoz se litani bojim tak zacnu bumbat uz na letistiiiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hypo to je nejlepsi :-D ja se po ceste na libanky tak zlila ze letusce dosli kvuli me bublinky a taky me nesnasela pac vsichni uz spali a jenom ja sem ji furt vysirala s tim ze chci dalsi piti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz to mame za par, v nedeli jdeme do restaurace a budem se tulit :-D ted smolim manzovi nejaky romanticky slataninky do pranicka :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
...ahojte holky, rozhodla som sa tuto temu misky-silente trochu obnovit ;-) som zvedava kolko nas tu je =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak sa pridavam, som junova a ked vas tak citam, asi som tu trosku cudna - zijem uz desiaty rok v spokojnom manzelstve a mam dve deti :-) mozem aj tak ostat tu medzi vami?
Odpovědět
Ahoja holky, tak já k vám sice nepatřím (82), ale jsme naprosto, naprosto fascinovaná, kdo sem patří! Silente, Miamia, Arietiska, Hypo, Muchomirka, Petruna...nekecám, ale všechny vyjmenované bych tipla na můj nebo amx. 81ní ročník!! Holky, klobouk dolů před vašim pozitivismem a mladistvostí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
..ahoj zdeni, urcite mozes ;-) ...len v com si prides trosku cudna? =-) =-)
Odpovědět
Ahoj, třicet mně bylo v dubnu a stihla jsem svatbu, rozvod, svatbu a mimi jsem si nadělila ke třicátinám. :-D /zjištění, že jsem v tom/ ... třicet mně tipuje málo lidí, dokonce jsem ještě letos musela ukazovat jednou OP v nonstopu. :-)
Odpovědět
Jůůů sorry já su blb, já už vám sem psala a zapomněla na to ... :-D Alespoň vidíte, že nekecám! :-D
Odpovědět
Jinak k osavě třicátin, já sice nepila, ale akce to byla taková, že se o ní ještě týden mluvilo po vesnici co to jako mělo být a jestli to snad nebyla druhá svatba. Během dne se unás vystřídalo snad 50 lidí a každej se děsně ožral! :-D Ale jako dobře, nic se nerozbíjelo, nikdo se nepral nebo nehádal, prostě jak se říká vydařená akce. :-D Jak vy jste si oslavily třicet??? Jo a dary nedary?? Já jsem dostala od manžela k narozeninám rekonstrukci svého luxusního vozu Renault 4 /sice ze servisu vyjelo až teď, ale dar to byl veliký/ a od ostatních štěně Jezevčíka! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?