Miss České republiky. Sledujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojka krásky na www.bereme.se, vrátila jsem se do Čech a TV je plná České Miss, sledujete a hlasujete pro ni i pro tu druhou?
Odpovědět
1
9
10
Profilova fotka
jééé no zrovna jsem chtěla vložit na web sexy fotku, ale když už nic tak nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak všem kolygením gratuluju, od srdce, hlavně mír v duši :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elis - dej tam jeste fotku..... chceme ji videt.... prosim prosim ;-) jinak taky gratuluju souperkam a mohly bychom to jit nekam zapit, ne?? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky gratuluji x-) a světový mír chci opravdu moc ;-)
Odpovědět
ahojte, tak mi nějako uniklo finále, nicméně s výsledky souhlasím a všem misskám posílám velké gratulace ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: raději ne, nechci ti vzít titul :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, v sobotu jsem v Praze :-D
Odpovědět
s tím zapíjením by to v podstatě šlo, bych to vzala takto:v Praze bydlím, v okrese Ústí nad Orlicí bydlí moje máma, takže jsem tam taky často a u Brna moje tchyně, navíc koncem roku tam bude bydlet i my, takže můžeme jít klidně slavit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radost, budeš Brnanda?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem v Praze porad... ale v sobotu zrovna ne.... jedu k mamince x-) asi si dame panacka kazda sama v praci a budeme na sebe myslet :o)) Elis - mas na myslim muj bolehlavovy titul, ktery obhajuju skoro kazdy patek??? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: ne myslím tvůjl titul miss fotka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky na mě něco leze, myslím si místo panáka dám panadol :-(
Odpovědět
ne, ne, okr.Olomouc, ale je to je po dálnici do Brna kousíček ;-) ale já jsem kojící, takže mám po panáčkovi... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jo ;-) a já to mám do olomouce ještě blíž, nebydlím ouplně v Brně
Odpovědět
Profilova fotka
pando to je taky od slova P :-]]] holky ja sem tedy v praze ale pokud by chtel dat nekdo ani ne tak panacka jako sklenku dobreho vina tak tu miss klidne zapiju a ozelim to, ze BEREMESE.cz je natolik originalni stranka ze nikde na svete nema konkurenci:-]]] tudiz neni kam mile missky postoupit... zadne seychelly ani miss universe.... takze bych to klidne zapila :-D :-D
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?