Máte taky zničené řasy po metodě "řasa na řasu"?

Profilova fotka
Ahoj holky prosím Vás máte taky tak zničené řasy po této metodě,když jste si řasy nechali sundat?Repektivě je mám hrozně krátký :-S Nemyslím,že jsem měla před metodou takhle hrozně krátké své řasy,ale tohle je síla jsem z toho vážně na..... protože mi bylo řečeno,že se mým řasám nic nestane.Prosím Vás o radu (nějaké vitamíny atd.)co dělat, aby se vše dalo do pořádku.Děkuji Vám moc pa Martinka
Odpovědět
ahoj, řasy si nechávám prodlužovat už asi 2 roky a teď jsem je nechala sundat. Řasy mám celé,stejné délky jako předtím, možná ti to jen připadá( takový optický klam). Je možné ale, že se ti řasy polámaly, ono čím si dáváš delší řasy, tím větší zátěž pro tvé přírodní. Vitamín na to asi žádný není, jedině snad počkat, až řasy dorostou a koupit si nějákou výživu na řasy, to možná pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sice jsem si řasy nenechávala prodloužit, ale začaly mi v poslední době padat a jsou kratší. Kosmetička mi poradila vyměnit řasenku a odličovací mléko. A měla pravdu. A to jsem nepoužívala žádnou levnou kosmetiku. Snad ti tato rada taky trošku pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, řasy jsem měla prodloužené skoro rok, před létem jsem si je nechala sundat a řasy mám celé, možná ještě lepší než před prodlužováním. Ze zkušeností kamarádek doporučuji Talika Lipocils.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahojky nosila jsem prodloužené řasy přes rok po Vánocích jsem je musela sundat jelikož mě bolelo oko a nemohla jsem se poškrábat nějaký průvan. Také jsem se zhrozila zbyli mi oči jen pro pláč doporučuji ti ricinový olej který ti namíchají v lékárně mažu to už přes týden a řasy mi krásně dorůstají . Nezáleží čím jsou delší tím ti řasy ničí více. Prostě to je umělotina a řasy ničí jak krátké tak dlouhé nosila jsem dlouhé a pak se dala na krátké a řasy mám stejně po ničené a oslabené ale neboj řasy rostou a krásně ti dorostou do tvé původní délky chce to je čas ;-) ;-)
Odpovědět
S prodlužováním řas zkušenosti sice nemám, ale jednu chvíli se mi hodně lámaly a padaly a docela fajn na to byla "řasenka" od Dermacolu Rapid Night Grow Lash Serum. Má bílý obal a zatím sem ji viděla snad v každé drogerii
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 letech
No já měla řasy dva roky, minulý týden jsem si je nechala sundat, že je nechám přes léto odpočinout a bylo mi do pláče, když jsem ty svoje viděla. Krátké, poničené, no děs 😞
Odpovědět
@veruliss Dej tomu čas 😉 já jsem na tom byla úplně stejně, tak jsem si na 3 měsíce koupila nyaderm a řasy se mi krásně zvetily 🙂.
Odpovědět
@markurka To je něco jako kolagen ne?
Odpovědět
@veruliss Nene, to je silnější jak kolagen. Samotný kolagen nemá vliv bohužel vůbec na nic …
Odpovědět
Profilova fotka
To moc dobře znám. Když jsem sundala řasy, bylo mi taky do pláče a nosila jsem tou dobou šedé stíny nebo tekuté linky, abych aspoň trochu tu hrůzu zamaskovala 😄 Každopádně neužívala jsem nic extra, jen vyzivujici řasenku, kterou používám běžně a řasy se během 2-3 měsíců obnovily... Tak neboj, vrátí se ti do původního stavu 😉
Odpovědět
@markurka Objednala jsem si tu kúru na 3 měsíce, protože vycházela nejlíp bych řekla, tak uvidím po nějaké čase. Fakt jsem na to zvědavá. Vzala jsem si tu příchuť manga a je vynikající!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?