Mariana Bridi da Costa

Profilova fotka
Holky, četly jste to? Docela mě u toho zamrazilo.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/159546-b...
Odpovědět
ja jo... a uprimne, je to pro ni lepsi... nejak si nedovedu predstavit jeji zivot bez vsech koncetin...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že je to takhle lepší. Stejně, taková mladá..a ze dne na den..je po ní..
Odpovědět
kdysi se me v jedne diskuzi nekdo snazil presvedcit, ze i zivot bez koncetin ma cenu a smysl - oduvodneni znelo, ze takovy clovek muze malovat usty a cist si.... =-) =-)
Odpovědět
i kdyz ji amputovali koncetiny pro zachranu zivota, ale co by z toho zivota mela? chapu, ze se da docela obstojne zit bez jedne ruky, nebo bez jedne nohy... ale takhle? to opravdu radeji smrt...
Odpovědět
Profilova fotka
No, jako já vím, že bez končetin se dá žít, ale taková mladá holka, modelka...možná, že by to unesla, kdoví...
Odpovědět
zit beze vsech koncetin??? vzdyt takovy clovek jen lezi pripojeny na kvanta pristroju a kouka do stropu... co je to proboha za zivot? co takovy clovek muze delat? podle me temer nic...
Odpovědět
Profilova fotka
No, já bych určitě umřela, ale nepopírám, že jsou lidi, kteří by tuto situaci možná zvládli.
Odpovědět
takoveho cloveka bych opravdu obdivovala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viděla jsem pár lidí bez končetin, ale byli většinou staří a nemocní a bylo jim to tak nějak jedno. Nedokážu si představit takhle mlafou a krásnou holku... Myslím si, že smrt je v tomhle milosrdná. Nejhorší je živoření, deset, dvacet, třicet let...
Odpovědět
no a ti lide nemeli vsechny koncetiny? nebo jim treba chybela jen jedna?
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul: neměli i tři končetiny, což už je tak skoro nastejno.
Odpovědět
Článek se načítá
teda... ja si takovy zivot nedovedu ani predstavit...
Odpovědět
Profilova fotka
Bez nějakého duševna by to asi nešlo...
Odpovědět
ahojky, no já četla článek jen o tom že ji musí amputovat ruce i nohy a už při tom jsem si říkala že to pro toho člověka musí být opravdu něco hroznýho, ale až když jsem otevřela tohle téma, tak jsem se dověděla že zemřela. Co na to říct... určitě si to tak mladá a krásná holka nezasloužila ( a ti co by z tohodle světa měli odejít - když to řeknu tak hnusně, tu zústávají dál) :-(
Odpovědět
http://mozaika.bloguje.cz/760056-insp...
Odpovědět
Profilova fotka
četla jsem to taky a mám z toho úplně husí kůži,neumím si představit,jaký by ten život pro ni musel být.navíc taková mladá a krásná holka.Naprosto souhlasím s michallkka07,že hajzlové mají kliku a zůstávají tady pořád.
Odpovědět
lee-nicka - podle me je ale neco jineho, kdyz se takhle narodis nez kdyz o ruce a nohy prijdes treba pri nejake nehode....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?