Kytice pro matky

Ahoj holky, budete dávat matkám kytice? Četla jsem, že se údajně dávají.. Ale nevím nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, dávali jsme - maminkám a svědkyni. Kdybychom měli na svatbě babičky, taky bychom jim kytku dali. Přijde mi to pěkné, jako takové poděkování - na nějaké děkovné dorty nebo gravírované placky rodičům moc nejsem, ale tohle mi přijde fajn. Byly to kytice ve stejném duchu, jako jsem měla já, akorát menší, a ta moje byla víc do oranžovo-červena, jejich víc žluto-oranžová. Byly na ně připravené vázy na stolech, kde byly během hostiny až do večera, než si je odnesly, takže vlastně tak trochu sloužily i jako výzdoba. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dávali jsme a maminky měly velkou radost (svědkyně taky). Moje máma si pak kytici usušila, má ji pořád v obýváku ve váze a vypadá to moc pěkně. Povinnost to samozřejmě není, ale je to zvykem, takže to maminky možná budou tak trochu očekávat,
Odpovědět
Profilova fotka
Já také dávala maminkám a bylo to pro ně milé překvapení, kytičky předával ženich 🙂 Svědkyně a družičky dostaly také 🙂
Odpovědět
@zoe_se_vdava tak ta moje by radost určitě měla, ale "tchýně" naší svatbu ignoruje a bohužel se to nezdá jen mě..tak mám sto chutí se na ni vykašlat
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaqwe Tomu úplně rozumím (víc, než by se mi chtělo tady veřejně rozepisovat 🙂 ), ale zdá se mi taktičtější se snažit a ze své strany udělat všechno "tak, jak se má" - protože když si i tak bude stěžovat nebo tě ignorovat, je to jen a jen její chyba, ona bude ta špatná a ty morální vítěz. Pokud víš, že tvé mamince kytka udělá radost, dala bych ji oběma maminkám, protože tu tvou je škoda o to ochudit a že to neocení tchyně? No tak to neocení, ať si trhne nohou, koho to zajímá. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaqwe Také jsme dávali a obě je mají usušené doma ve váze doteď 🙂.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?