Odpověď na příspěvek od micik99:
Čusík! Nevíte, kde se dají sehnat přírodní pěkné … @micik99 zítra si je nechám ustřihnout na prodej, tak se zeptám, kde je budou prodávat :-)Odpověď na příspěvek od luci_pucik:
Dobrý večer, holky - já bych si chtěla na svatbu … @luci_pucik Doporučím vybírat tady www.hotstyle.cz/336-clip-in-culiky Clip in culík i clip in vlasy od nich mám a naprostá spokojenost. Vše mají kvalitně zpracované, vypadá to skvěle a nikdo nic nepozná.Odpověď na příspěvek od fiolinka:
@micik99 zítra si je nechám ustřihnout na prodej,… @fiolinka tak prý dlouho spolupracují s vlasy-k-prodlouzeni a oni jiné než přírodní a v dobrém stavu ani nepřijímajíOdpověď na příspěvek od vivien23:
Týjo, mamka si od někud kupuje na prodloužení už … @vivien23 bere z vlasy-k-prodlouzeni, dodavaji hned na druhy den, kdyz to objednas vcas (tusim do 14), kupuje tam clip in sadu a dostava jako darek clip in praminek k tomuOdpověď na příspěvek od elininkam:
@luci_pucik Doporučím vybírat tady www.hotstyle.c… @elininkam Holky, vypadá to, že na svatbu budu měnit účes, protože clip in culíky vypadají fakt skvěle :) Díyk za doporučení, jdu hned na jejich stránky vybírat!Odpověď na příspěvek od elininkam:
@luci_pucik Doporučím vybírat tady www.hotstyle.c… @elininkam Taky jsem se dívala na zmíněné stránky a clip in culík vypadá fakt skvěle. Musím to probrat se svojí kadeřnicí, je možný, že na tom budu stejně a změníme účes :D Ach jo holky, že já na tyhle diskuze chodím! Myslela jsem si, že účes už mám jistej.