Kde jste se seznámili s partnerem?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky,tak to vypadá,že budu velice brzo sama s dětmi,tak mě napadlo,že vlastně nemám šanci se s někým někde seznámit? Kde jste se seznámili vy? Jsou ještě někde nějací "normální" chlapi? :-S
Odpovědět
1
4
5
wow brumdi, vypada to ze si ho asi vazne ukecala ;-) :-D
Odpovědět
na silvestra to budou 3 roky,m co jsem poznala manžela na jedné pařbičce na bytě. Já přijela 350 km na tuhle párty, nikoho tam neznala, jen týpka co mě pozval přes net.....no prostě dobrodrůžo, které mě stálo doma hodně. Špatný vztah s máti, takže jsem cestou do Prahy měla o čem přemýšlet, a věděla jsem že domů se nemůžu vrátit po tom všem co se stalo. A stalo se toho dost za posledních x let.....Prostě se sbalím a konečně najdu sílu odejít.... No a v Praze, na oslavě příchodu nového roku jsem se s ním dala dokupy, měli jsme si o čem povídat, a já šla přespat k němu.....a nastěhovala jsem se k němu po dvou týdnech, k našim si přijela pro věci a zmizela jsem....
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že láska přes internet opravdu funguje :-o :-) Nikdy jsem tomu nevěřila a teď tu čtu spoustu takových příběhů x-) My dva jsme se seznámili před více než sedmi lety. Mě bylo 16, jemu 17. Měli jsme společné přátele a chodili jsme oba na stejný gympl. Nejdřív se mi líbil on, pak zase já jemu. Nakonec jsem se ale rozhodla pro bývalého přítele, našeho společného kamaráda. Se všemi starostmi jsem se ale svěřovala mému současnému příteli, byla jsem s ním mnohem častěji. On z toho byl strašně nešťastnej a utrápenej, protože mě miloval a nemohl mě mít. Když jsem se nakonec rozešla s tím druhým, tak jsem s ním stejně chodit nechtěla. Měla jsem v hlavě binec, nevěděla jsem, co chci (aby ne, když mi bylo 16 :-N ) a vůbec jsem dělala strašný ptákoviny. Prožili jsme pár měsíců, kdy jsme spolu být museli a zároveň nemohli. Nakonec se vše zlomilo z noci na 1. ledna. Přítel dělal u sebe doma obrovskou silvestrovskou party asi pro 50 lidí. Zároveň jsme oba slavili narozeniny (já mám 31.12, on 1.1. 8-) ). Takže atmosféra byla jedinečná a my jsme nakonec skončili v objetí pod jídelním stolem x-) Oficiálně jsme spolu začli chodit 11.1., ale ta silvestrovská noc byla osudová. Dnes jsem zpětně ráda za všechny ty prvotní slzy a hádky, protože za pár dní budeme slavit šesté výročí bez jakýchkoli velkých krizí nebo zádrhelů. Odbyli jsme si to všechno na začátku :-N
Odpovědět
Taky přispěju :-) : My jsme se seznámili na ochutnávce vín ve vedlejší vesnici, odkud pochází přítel, kde jsem stála za pultem a nalívala vína na ochutnávku. Přítel za mnou přišel o půl čtvrté ráno s tím, že se po mě prý už celou noc dívá, ale měl strach dojít, tak si na poslední chvíli jde pro číslo. Je zajímavé, že on byl skoro jediný kluk z té vesnice, kterého jsem neznala. No a za tři měsíce slavíme čtvrté výročí, co jsme spolu.
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?