Je tu nějaká cyklistka z okresu Blansko?

Ahojky holky:) jsrte tu nejaka vasniva cyklistka z okresu Blanska? ;-)
Odpovědět
ahoj.jsem sice z brna ale přes blansko rádi na kole prosvištím....chystáš na svatbu na kole ? ;-)
Odpovědět
nene, jen jsem chtela nejake rady a typy, kam se tak nejak da zajet popripade, kdyz by nekdo nekdy chtel zajet:) Do brna jsem se parkrat taky na kole chystala, ale sama bych si netroufla:) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Itchi! ja jsem z bk a kolo mam ;-) no a v létě mám celé dva měsíce prázdniny, takže určo budu jezdit, jenže teď sem si s smanžou pořídili psa, irskýho setra, tak bych to chtěla nějka skloubit, najít trasy, kde to nikdo nehlídá a jezdit i se psem.. jinak s manžou jsme loni jezdili hlavně v Moravským krasu, okolo jeskyní a Skaláku, pak třeba do Vilémoci, Kotrvrdovic, Rudice a tak... a na druhou stranu Rájec, Spešov na koupák, dál zatím ne, mám to kolo rok, tak si musím vypracovat fyzičku, což te%ď s tím pejskem snad půjde! A ty jezdíš kam???
Odpovědět
janeee: Ahojky:) ja teda nejradeji jezdim po silnicich nez poo lese a takovychto cestach:) jinak jezdim porad ty stejny trasy - smer Kunštát, Lysice, Drnovice, Olesnice, BK, Letovice, Kretinka apod....:) Jinak ty brdo, s psiskem, jsi dobra, to bych swe asi prizabila:)) tak hele, kdyz by nahodou manza byl v praci a chtela jsi vyrazit, tak urco pisni:) Chtela jswem dat Brno, ale do toho se mi samotne nechce, pac neznam trasy, po kterych by se dalo jet...pac na silnici je to o nicem, ze....:))) Tak denne si davam takovych padesat km - snazim se:) nejvic me to bavi, kdyz jsou tak tricetistuponovy tepla....to fakt jooooo:)))
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?