Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
U nas mirně pod mrakem, ale pres obed svitilo poradne. Jsem se nahrala :-) V kanclu mam jak v kobce.
Odpovědět
no u mě je to taky asi tak, pořádná zima v kanclu
Odpovědět
al: jakými všemi příznaky si cand. trpěla?
Odpovědět
Profilova fotka
medan: A co děláš?
Odpovědět
Tali: Já osobně jsem měla ty záněty m. měchýře a padání vlasů a bílý povlak na jazyku a taky problémy s dásněmi. Jinak příznaků je mnoho a najdeš je např tady: http://www.celostnimedicina.cz/candid... a nebo na mnoha dalších webovkách...
Odpovědět
Profilova fotka
all: To je fakt hrůza. A čím kromě diety se to léčí?
Odpovědět
lostris:asistent
Odpovědět
Lostris: Ničím 8-) Tak já letím. Jen jsem nakoukla, páč jsem teď na dietě... :-) Mějte se.
Odpovědět
uf uf, tak jsem článek pročetla ... to musí být hrozná potvora ...
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda jo :-( Dnes jsem nejaka lina, holky. A to jsem sla spat v pul osme vecer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tady zůstala sama? :-(
Odpovědět
nene, ale já se snažim učit... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co se učíš, Ubi?
Odpovědět
los:s tou leností jsme na tom dnes podobně, sice jsem spala o trochu min nez bych mela, ale vetšinou velké kafe pomůže - dnes nic a to tu musím sedět až do pěti - chjo chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
tali: A co děláš za práci?
Odpovědět
sedím na zadku na úřadě a starám se o penízky z dotací, grantů a fondů EU ... jsem tady teprve rok, čerstvě po škole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je zajimave :-) Taky jsem se snazila zjistit info ohledne grantu na jeden projekt, ale pak jsem zjistila, ze na to nemam, to musi vypracovat zrejme nekdo povolanejsi :-)
Odpovědět
já už pomalu tady o téhle "sféře" ztrácím iluze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jakto?
Odpovědět
los: Pozemní stavitelství... teď zrovna krovy... :-( tali: Já na téma dotací a grantů psala bakalářku a přeorientovalo mě to do euroskepticismu...
Odpovědět
Profilova fotka
A vseobecny mytus o tomto je uplne jiny. Kazdy si mysli, ze dotaci lze ziskat na vsecko :-) ubi: To nezavidim, ja myslela, ze se treba ucis neco z etna, ze bych zavzpominala :-) Za chvilku uz koncim, jupii :-)
Odpovědět
los: no právě, že se dotace dá získat skoro na všechno... člověka až děsí, co za blbosti se platí z kapes daňových poplatníků. Ale nejhorší je ta šílená byrokracie... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Asi staci, kdyz v tom clovek umi "chodit" a vi, co a jak tam napsat, ze? To je prave to, na co jsem neprisla, ale popravde jsem se az tak nesnazila. To papirovani se mi protivi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mějte se, těm, co jsou ještě v práci, ať t rychle utíká a těm, co se učí, ať to hezky leze do hlavy. Paaaa zitra
Odpovědět
Holky, tak já se pomalu loučím...mějte se tu krásně, moc toho nenakláboste a těším se na vás x-)
Odpovědět
heli, užij si dovču ;-)
Odpovědět
ubi:takže stavařina? :-)
Odpovědět
med: tak na půl, trochu stavařina, trochu ekonomika. Dělám obor Management stavebnictví...
Odpovědět
Ubi:tak to já mám jen za sebou stavební prumku, obor podnikání ve stavebnictví :-)
Odpovědět
tak to jsou skoro příbuzné obory... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?