Dřevěné kulatiny

Profilova fotka
Dobrý večer, prosím prosím urgentne hledám dřevěné kulatiny - alespoň 20cm. Neprodavate někdo? Moc dekuji Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @sarka_fiklikova, asi nejlepší je oslovit pilu v okolí (pokud chcete větší průměry kulatin). Jinak mají například na cistedrevo.cz jako "dřevěná podložka". Občas od nich odebírám a mám jen pozitivní zkušenosti. Mají i na foflio.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, akutně sháním také dřevěné kulatiny...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vabio děkuji za doporučení, ale dávat 100 kč za jedno kolečko je nyní luxus, který si bohužel nemohu dovolit....🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vabio Můžete prodávat dřevěná kolečka za stovku a za žaludy za pade, ale nemůžete si tu zaplatit profesionální profil na propagaci svého zboží? Jakože fakt? 😄
Odpovědět
@zoe_se_vdava děkuji upřímně za Vaši odezvu. Na ten profil jednou určitě dojde. Ale napřed na něj musíme vydělat. Na vysvětlenou k cenám kulatin - jsou oboustranně broušené (narozdíl od většiny ostatních) a nepoškodí Vám ubrusy. To je bonus, který něco musí stát. Píšete žaludy za pade? Ano, ale 20 kusů. Takže jeden je za 2,50. Každý žalud je leštěný a číška je lepená, takže hned tak neupadne. To je fair cena. Zdraví Tomáš Vaněk
Odpovědět
Profilova fotka
@vabio Ano, ale tady smíte prezentovat svoje služby/zboží, jen pokud si zaplatíte profil. Možná byste si mezi leštěním žaludů mohli najít pár minut na přečtení pravidel tohoto webu. Každý den se tu najde nějaký podobný koumák a mně to vůči ostatním profíkům, kteří si své zdejší profily za nemalý peníz platí, navíc v roce, který byl pro svatební byznys nesmírně těžký, přijde opravdu nefér. A admini by si zase mohli najít trochu víc času na to, aby podobné příspěvky rychleji mazali (@michaela_recht Míšo, promiň, ale mně už to fakt leze na nervy, tihle chytrolíni s neplacenou reklamou 😄 ).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já kupoval dřevěné plátky / kolečka / kulatiny na eshopu z Valašska: https://nevrlka.cz/ a super výběr (mnoho druhů a rozměrů) - doporučuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, u nás najdete velký výběr kulatin: https://www.svatebni-raj.cz/?sekce=ka...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?