Doplnění gelových nehtů v jiném salónu. Jde to?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, zítra si jdu dělat gelový nehty a chtěla bych se zeptat, protože je budu mit poprvé, jestli když půjdu na doplnění, tak můžu jít i do jiného studia než to bylo poprvé? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
No protoze musim chodit stale do prace tak to nevylezim a tahne se to se mnou dlouho :(. Ale uz nastesti nemam teplotu ale vypadam teda desne :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) , tak jsem byla na nehtech u té své, a od nového roku ještě zvedla ceny, takže příští doplňko volám tu tvou, mili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni: tak to zkus a uvidíš...číslo jsem Ti posílala? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo, posílala, tak za dva ti týdny ho opráším a pak ti dám vědět, jak jsem pochodila ;-) , nebo ti to povím na srazíku, pokud dorazíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já měla teď v Německu doplnění nehtů jinde, než od mojí úžasné dámy, během 5 dnů se mi uloupaly a nehty byly zničené.....doporučuji používat tu, která se osvědčila(ale já neměla jinou možnost)
Odpovědět
Profilova fotka
Pomi, tak já jsem zatím tou poslední změnou dost vydělala, nehty jsou úplně jiné, než od předchozích, jenže už se mi moc nelíbí cena, tak vyzkouším další, co mi tu doporučila Mili, která s tou paní má zkušenost. Většina střídání byla vynucená, když jsem byla objednaná, v danou dobu jsem do salonu přišla a fakt nekecám, třikrát se mi v různých salonech stalo, že tam nikdo nebyl, jednou odjela paní na služebku (aniž by mi dala vědět), jednou jedna zapomněla, a jednou to byly rodinné důvody. Ani jednou se nikdo neobtěžoval dát mi vědět, že jako tam nebudou, abych tam nechodila, a pak si sháněj na poslední chvíli jiné studio, kde ti hned druhý den udělají nehty. V posledních dvoupřípadech jsem druhý den po doplnění nehtů odjížděla na dovolenou. Tímhle si ty paní v salonech nedělají vůbec dobrou reklamu a upřímně mě takové chování dost štve.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?