Čím vás naposledy potěšil partner?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pořád si na ně stěžujeme, teď je řada na ty hezký věci, ne??? mě potešil před 10 minutami, nechal mi do práce poslat nádhernou kytku...... :-) je to opravdu miláček...
Odpovědět
ahoj, vytahuju zpatky tohle vlakno (tema), protoze pozitivniho a prijemnyho neni nikdy dost. Proc si sem tam nepripomenout proc on je ON, ten pravej ;-) , ze? to moje zvire mi nedavno zlobilo asi pul hodiny do telefonu, na vsechno odpovidalo jen "ano milacku" az mu rikam "prosim tebe umis dneska i neco jinyho nez tyhle dve slova?" odpovedel "ja cvicim milacku! tak moc se tesim az Ti reknu ano!" vyprskli jsme oba smichy, ale celej vecer jsem se priblbe usmivala :-)
Odpovědět
sam:můj chlap tvrdí,že je plachej znásilňovač,že kdyby nebyl zamlada plachej,tak by číhal v parku :-D :-D :-D -když jsme se nastěhovali do baráku,naučila jsem ho milovat psy...on sice brblal...ale teďka volá na toho nejmenšího z postele:Toníčku,už su tady!" :-D Pracoval v Kazachstánu a Bulharsku,tam je to pro zvířata drsný...on se s nima dělil o jídlo atak,až se mu místní smáli,že je jako Brigitte Bardot :-D ...teďka je v Rakousku když zůstává o víkendu,jde se projít na blešák...jak on to obrbla na začátku,že by tam nikdy nešel a bla bla...teď vždycky dojede a s plachým úsměvem něco vyloží z auta....já jsem na ty starý krámy....nebo když se vrací odněkud domů,já se schovám,dělám to už 20 let,on mě zoufale hledá...naše mladá si ťuká do čela,že takoví staří :-D :-D :-D
Odpovědět
vypadávají mi písmenka,tak jsem pako,nebo co.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
naposledy v patek, kdyz misto kalby s klukama z prace sel se mnou na koktejl a veceri.....ani moc premlouvani to nestalo a bylo nam moc fajn, vzhledem k tomu, ze se nam to casto nepostesti kvuli ditku. 8-)
Odpovědět
dneska mi koupil moc dobrou bonbonieru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem jen tak dostala kytici růží. Jsme spolu skoro dva roky a tohle nedělal ani ze začátku :-x
Odpovědět
Jdu přemýšlet... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem pro změnu potěšila já jeho, přivezla jsem mu oblíbený vanilkový Shake...
Odpovědět
sambucca: :-D tak to je sladky
Odpovědět
Profilova fotka
loony :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak me potesil asi dva tydny zpet, kdy mi prinesl kralovskou lilii, protoze vi, jak lilie miluju :-) Prinesl ji proste jen tak pro radost. A pak ted o vikendu, kdyz jsme jeli na jeho popud na houby s jeho maminkou a babickou, a moji maminkou, ze pry at si zvykaji travit spolu cas, ze to pro ne bude jednodussi, az jim oznamime, ze zbytek zivota chceme stravit pospolu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nedavno za me desne bojoval s moji tchyni a svagrovou (pry se s nima docela slusne hadal a branil me, resp. moje nazory), tak me tesi, ze dal najevo, kdo je u nej na prvnim miste :-D :-D no a dela kazdy den snidane a pripravuje svacinky do prace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne partner dela radost velmi casto. Oba mame narocnou praci,tak se doma temer potkavame, takze si spolecnych chvil snazime uzivat. O vikendu jsme byli na veceri a v kine, pred tim v zoo :-) Naposledy mne potesil vcera. Vcera to byl rok co jsme se poznali. Jelikoz jsme spolu zacali chodit az o mnoho mesicu pozdeji, cekala jsem,ze to jen zminime (vyroci totiz slavime jindy).Bohuzel jsme nemohli byt spolu. Vecer po pul jedenacte u nas nekdo zazvonil.Vysla jsem ven a tam mi nejaka neznama pani predala nadhernou kytici ruzi se vzkazem "rok je jen zacatek...". Kvetiny dostavam casto, ale tohle jsem necekala. Jinak slavime kazdy mecic co jsme spolu-vzdy si ten konkretni den necim zprijemnime.A take mi dela radost tim,ze mi hladi a rozmazluje brisko-pry si ma zvykat :-) Proste moc fajn chlap.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy, to je romantika! :-) Krasa. My si taky kazdy mesic alespon slovne poprejeme hezke vyroci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musim priznat,ze jsem vzdy mela stesti na partnery-nikdy jsem nechodila s zadnym ignorantem ci tak, ale to co prozivam ted je proste pohadka. Dnes jdeme opet do kina-zajistil listky na Dobu ledovou 3 ve 3D. A take mluvi casto osvatbe,detech,domku. Coz se mu uprimne-po zkusenostech z prvniho manzelstvi-divim. No, snad nam to vydrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musim rict, ze ja stesti na blbce mela, takze pohadku zazivam poprve a hned naprosto paradni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, bohuzel i taci jsou. Myslim,ze to je i o tom jak si Ti dva sednou. Ja kdyz jsem jej poznala, tak bych nikdy nehadala, ze se dame dohromady. Ale balil mne velmi inteligentne, nenasilne a dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čím mě naposledy potěšil? Super svatební cestou! :-D Právě jsme se dneska vrátili. Byli jsme na Šiklově Mlýně, jezdili jsme na koních, cáchali se ve vířivce a dokonce nám tam vystrojili druhou svatbu - jakože westernový obřad, přijeli jsme ke kapličce na koních, půjčili nám oblečení, vystavili "oddací list" - 5 dní po skutečné svatbě. Měli jsme tam i fotografa! :-) Myslím že už vím, kde budeme slavit první výročí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?