Menu Forum

Bydlení - zvolení lokality - vzdálenost vs ostatní

3. led 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
k3y5
3
Registrovala se 8. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 5 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
k3y5
3
Registrovala se 8. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 5 přátel. Region Ostrava.
 Dobrý den,

nějakou dobu hledáme pozemek ale stále se nám nedaří. Nedávno jsme však objevili pěknou lokalitu s výhodnými cenami pozemků, bohužel je to trochu z ruky z práce i od rodiny a přátel. Já jsem zvyklá bydlet v poměrně rušném prostředí a v plném domě lidí, přítel to v tomto ohledů neřeší ten by byl spokojený všude. S rodinami se vídáme často a práci máme přibližně 30 min od lokality.
Co teď řešíme tedy je.....1. Pěkná lokalita 2. Rozumná cena, 3. Čisté ovzduší proti 1. Na benzínu projezdíme dost (rodina práce, přátele případné aktivity s dětmi 2. zdravotní rizika (vzdálenost) 3. Jsme aktivní a společenští, máme trochu obavy z té vzdálenosti a především já, až budu na mateřské (z plného domu lidí najednou sama, celé dny doma, bez někoho známého v blízkosti). Naposledy když jsme bydleli z ruky, ale to byla skoro opravdu samota v dědince, jsem z toho byla dost nesvá, přítel si je toho taky dost vědom, ví co to se mnou dělalo a nechce, abych se pak trápila.

Je tady nějaká slečna, která má podobné zkušenosti? V domě jsme opravdu bydlely tři generace. Zvykli jste si? Nebo je lepší připlatit radši za cenu pozemku (bohužel je to o dost) a mít v takovém případě blízké u sebe?

Předem moc děkuji za názory emoticon
3. led 2018 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím žádné odpovědi.