47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
to je dobře :-)
Odpovědět
fuuuj ted nás poplival odpad od myčky a dřezu :-S :-p
Odpovědět
jde se vařit pizzaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
máte nějakej nevychovanej odpad, ne? :-D
Odpovědět
no jo to víš, celou dobu pak učuraval ]-( :-D
Odpovědět
a jaká byla pizza?
Odpovědět
My meli tuhle vybornou pizzu... ten okraj, co normalne bejva suchej a takovej nic moc... tak byl naplnenej sejrem, mnam mnam :-)
Odpovědět
jen tak mimochodem se mi dnes zdálo, že ke mně sebranka přijela na návštěvu :-D ty, adu s rodinou, bri s rodinou, panda s P, len,... vlastně všechny, které znám osobně + jejich rodinní příslušníci, které znám osobně :-N :-D a chtěly jste mimo jiné ty perníčky, co jsem včera upekla :-D
Odpovědět
A dalas nam? :-D
Odpovědět
to už si nepamatuju :-D myslím, že jo :-D
Odpovědět
huraaaa po peti dnech mam konecne jidlo x-) zatim je to jen censeska ale to nevadi za chvili bude smazeny syr a yampionky ., pizza testo odpociva a "kyne",to bude basta 8-)
Odpovědět
princez, tak si hezky pochutnejte ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
pizza jetse neni, chaar, chvili to trva, musim pokliozet tak se to vsechno prodluzuje
Odpovědět
Jezis, ja mam tak rada jaro :-)
Odpovědět
jezis ja ani ne, u nas chčije a chčije =-)
Odpovědět
Mno, ja jsem za dnesek ususila skoro 4 pracky pradla :-) Ale jinak koukam pravidelne na radar a u vas fakt prsi a prsi a prsi :-D
Odpovědět
no jsem se prave rano divila, ze chces susit pradlo venku :-D i kdyz teda abych nekrivdila., prave sviti slunko, na chvilku
Odpovědět
Zato tady se vesele dava do deste - to, co u vas bylo nekdy pred asi hodkou a pul :-) Ono se to vzdycky cestou k nam zatim pekne vyprselo :-)
Odpovědět
jsem se najdela a chce se mi spat a musim jeste delat tu pizzu =-) testo se nejak hrne z mísy nebo co :-N jo a dest mi krasne omyl auto, jsem ho chtela myt ale nejak k tomu nedoslo, jeste ze teda prselo
Odpovědět
u nás pršelo v noci a dopoledne, ale od té doby ne :-)
Odpovědět
No, prave, tady to moc nesprchlo, takze auto omyty nemam... chci ho vypucovat pristi vikend... Umejt okna a vydrbat zevnitr karu :-)
Odpovědět
Jo, vcera jsme byli na koncerte Ivo Jahelky, bylo to moc prima :-)
Odpovědět
u nás je pozítří Nohavica, lístky jsem si nekupovala, protože jsem nechtěla riskovat, že budu zrovna v porodnici :-N :-| takže jestli do úterka neporodím, tak se budu zlobit :-D
Odpovědět
jo a ja jsem si vcera koupila velikonocni kakrus (umorim ho stejne jako ten vanocni :-N ) a pak hyacintuse, tři v jednom kvetniku jsem zvedava na barvy
Odpovědět
mela sis ty listky koupit, mela bys jistotu, ze porodis ve stanovenem terminu
Odpovědět
Tak jeste ze jsem sundala to pradlo... je tu Mordor i s kroupama...
Odpovědět
jo ten tu byl taky, tak pred trema hodinama minimalne
Odpovědět
Tak Mordor uz je dlouho pryc :-)
Odpovědět
Byl takovej kratickej :-)
Odpovědět
se urcite vymordoroval u nas, protoze u na byl asi tak pulhodinu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?