47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
princez, tak uvidíš, no :-) naši, když byli v Dijonu, tak spali v něčem jako je Formule, a byli celkem spokojení - jasně, není to nic extra, ale přespat se tam dá a člověk tam až tolik času nestráví... hlavně když tam nejsou štěnice :-N
Odpovědět
šuste hele mě nevadí,když to bude malý, starý/opotřebovaný,nepotřebuju luxus 7*, ale když vám tam z deseti lidí napiše, že hrůza špína a hluk,tak na tom asi něci bude =-) no aspoŇ vím, že když to bude děst,tak nebudu tolik šokovaná, jako jiné účastnice zájezdu jo a včera jsme byli na Ženách v pokušení, další novej českej film, a bylo to prima, hodně sranda (Balcerová je dooooos dobrá ) ale taky docela smutný takže doporučuju
Odpovědět
brý ráno Evi, ale na tý fotce ten barák za pyramidou nevypadá úplně nejhůř :-D :-D
Odpovědět
aaaaale sím tě, znáš dneska možnsto fotošopu a jiných podobných švindlprogramů ne
Odpovědět
to je taky pravda, dneska se nedá věřit ničemu 8-( :-D
Odpovědět
no uvidíme, už do toho nebudu rejpta, jen jsem byla zvědavá tad ještě musím vymyslet program, on to totiž není zájezd ve smyslu zákova ale hromadný výlet jednotlivých osob, které shodou náhod jedou jedním busem a bydlí v jednom hotelu
Odpovědět
chytře vymyšlené :-D hele, už teď nemáš přehnaný očekávání, takže by to mělo být v pohodě ;-)
Odpovědět
to víš., to je školní výlet druhého ročníku univerzity třetího věku :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D vole, jsem skoro spadla ze židle a zlomila si kostrč podruhý (už takhle musím sedět a polštářku a netuším, jak přežiju víc než tříhodinovou cestu autem :-N )
Odpovědět
jak vole ? =-) to je pravda :-N tchyně se vzdělává a když se prořekla, že jedou a že mají volný místa tak jsem se vtírla no 8-) a moji mámu jsem tam vtírla další den taky :-D
Odpovědět
jé, zdar, gtver :-) to auto ti nezávidím :-N za jak dlouho by se ti to mělo dát dohromady? princez, tak to je teda dobrý, není to trochu na hraně? =-) :-N já jsem byla v Paříži asi před 14 lety s babičkou a bylo to super x-) x-) x-) na kolik to máte dní?
Odpovědět
chaar já nevím, jestli je to na hraně nebo ne podle mne není,to máš jako by ses dohodla s dalšíma třema párama, zabůkovali hotel a jeli jedním velkým sedmimístným autem no tak tady se domluvilo těch účastníků drobet víc no, a aby ušetřili pronajali si bus na cestu časově je to tak že noční přejezd ze čtvrtka na pátek a návrat zase v noci vz neděle na pondělí, takže tři čisté dny
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj chaar, no prognóza je úžasná, pokud to bude bolet ještě za čtvrt roku, tak by se to muselo případně vyřešit invazivně (teda netuším, jak by mě hodlali řezat =-)) :-N
Odpovědět
Gt - jak by te hodlali rezat? Jednoduse.. vzali by rakosku a busili do tebe, az by bolest vyhnali :-D
Odpovědět
pomoooooc :-N
Odpovědět
gt, tak to je fakt úžasná prognóza :-N princez, jasně, tak hlavně že to máte pořešený a že se tam podíváte ;-) já si pamatuju, že na Louvre jsme měli vyhrazené odpoledne a že mi to absolutně nestačilo :-| tam buďto prostě kouknout na ty nejznámější věci + si třeba vybrat jednu expozici, kterou si člověk projde víc, nebo si na to nechat celé 3 dny a nebo tam nechodit vůbec :-D z toho, co jsme tam viděli my, tak bych asi znova chtěla vidět Eiffelovku a okolí, Notre-Dame, Arc de Triomphe + Champs Elysées (to jsme vlastně ani s babčou neviděly, protože jsem lítala po Louvru jako divá :-D), Centre Pompidou a Montmartre + Sacré Coeur... s klidem bych asi vynechala Défense... jo a co bylo super - projížďka lodí po Seině - tam toho bylo vidět spoustu x-)
Odpovědět
no vzhledme k tomu, že máma nedávno prodělala malý zákrok na noze, který ji v chuzi zatím docela limituje, tak asi moc chodit nebudeme ,spíš se vozit :-D no uvidíme
Odpovědět
žiraf no to je fakt neinvazivní řešení :-D
Odpovědět
tak to by byla docela fajn ta loď - mrkni na to: http://www.bateaux-mouches.fr/en/peni... objíždí to vlastně kolem těch 2 krajních ostrůvků, takže toho je vidět z toho centra fakt docela dost :-)
Odpovědět
ahojte, koukám, že se tady cestuje :-) tak to mi můžete poradit nízkonákladový lety :-D
Odpovědět
lady a kam chceš letět?
Odpovědět
potřebuju Praha - Frankfurt, ale už jsem prošla, co se dalo... vidím to spíš na bus
Odpovědět
a co jsi prošla? lady
Odpovědět
tady je skušnej přehled všech společnostní http://aerolinie.airways.cz/ tady to je taky dobrý http://www.blueman.cz/lowcost.htm
Odpovědět
jo a někdy je bus nejlepší řešení na tyhle kratší vzdálenosti
Odpovědět
jinak jsem od včerejška promazala asi 8 stránek ipin... už se v tom nedalo zorientovat :-N akorát jsem zjistila, že IP na beremku a IP na koni a střeše už spolu nekomunikujou :-| takže na koni jsem to promazala, ale tady to mám pořád všechno ]-( ale říkám si, že pořád lepší, než kdybych to promazala tady a pak zjistila, že na koni to všechno zůstalo :-D protože až přejde na nový systém i beremko, tak předpokládám, že se to napojí na střechu a koně a bude to zase všechno stejné :-)
Odpovědět
princez dík x-) prošla jsem nízkonákladovky a velké společnosti
Odpovědět
dneska už bude hotová druhá půlka podlahy v kuchyni x-) nastěhujeme skřínky a bude kde vařit hurááááááááááá ted teda vařit bylo kde, sporáková půlka je už hotová, ale na volných plochách byly naskládané věci z té druhé půlky, takže se stále nedá nikde hnout a taky není zapojená myčka a nemáme na čem jíst =-) :-D
Odpovědět
Do Frankfurtu leta z Prahy myslim Ryanair - na to letiste Hahn :-)
Odpovědět
Jinak Lady, dik za dopis, dorazilo v poradku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?