47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
chaar, jedeme na narozeniny T. mamky :-D
Odpovědět
jako barva by byla moje obvyklá, jde o to, že si ji musím napatlat sama :-N
Odpovědět
G jen experimentuj, když tak to svedeš na Lexu, že potřeboval kojit a ty sis tím pádem nemohla včas smejt barvu :-D
Odpovědět
já jsem se zkoušela doma obarvit jednou nějakým šamponem, výsledek byl nula nula nic, barva všude, ale na vlasech vidět nebyla :-N takže od té doby to nechávám na kadeřnici...
Odpovědět
já se šamponama mám dobrou zkušenost,i mi to chytlo :-D ale nechávám to tam i hodinu, prostě jak si vzpomenu no
Odpovědět
Nový pravidla na fotky ? jaký ? jako že tam musí být jedině detail obličeje? =-)
Odpovědět
já se právě ke kadeřnici nedostanu :-| , barva je vyzkoušená, ověřená, akorát ten lidský faktor... :-S :-D
Odpovědět
princez, když to zkrátím, tak to musí být v podstatě pasová fotka :-S
Odpovědět
G myslíš jako levý ruce jo :-D :-D
Odpovědět
týý jo, náš substitut od čtvrté hodiny ranní nevylezl z mého pelechu a leží pořád na stejném místě snad prej ani nebyl čurat ani u granulí, říkal Tom., že prej ho dneska ani neviděl :-N
Odpovědět
Chaar, to je lepší varianta, já si tehdy nechala vlasy obarvit u kadeřnice a pak to nešlo dolů, ani přebarvit zpět na původní barvu, no a vzhledem k tomu, že jsem měla vždycky dlouhý vlasy, tak to odrůstalo roky :-p :-D Od tý doby jen hennu, ale ta mi zase skoro nechytá (ani po šesti hodinách) :-| Jinak fotky - tak jako pasovka zrovna ne, můžeš mít i sluneční brýle, ale obličej musí být jasný přes většinu fotky :-| Přesto si myslím, že se mi podaří najít takovou, kde bych nebyla k rozeznání ;-) Ještě musím vyzjistit, jestli třeba můžu mít na tom obličeji bílý bahno nebo můžu mít vikinskou přilbu (kryje mi nos, ale oči jsou vidět) :-D
Odpovědět
Jinak náš substitut sice bloumá po bytě, ale mám tam rozkrájený pro něj to maso na stolku a ona si toho demonstrativně vůbec nevšímá. Se vsadím, že bych mohla odejít na hodinu pryč a po návratu by bylo maso ve stejným stavu - je tohle u zvířete normální?
Odpovědět
Článek se načítá
no holt na to prostě dneska nemá chut no :-D
Odpovědět
tak jsem nakoukla k Plivníkovi ddo alba - ten strom je skvělej,taky jsem chtěla něco visutchých lávek pod strop,ale zatím to nějak neklaplo
Odpovědět
Ale ty vaše můžou ven, ne? :-) Strom dostala poté, co nám šplhala nahoře po knihovně a po garnýžích... Ona právě "do talíře" nejde nikdy, jak něco nemá v misce, je to pro ni neviditelné. Takže já tam pižlám masíčko a ona se cpe trávou z květináče (ne, že by mi to nějak zvlášť vadilo).
Odpovědět
to je faj, že si nevezme nic, co jí nebylo naservírováno,aspon se vážně nemusíš bát, že vám sní rozmrazující se kuřecí řízky napřílad :-D naše si vlezou všude a sežrali by všechno,co jim chutná :-D ]-( a ven sice můžou (čert chodí sám, Bobinku musíme vyhazovat), ale i tak by se jim to doma mohlo líbit si myslím. Je teda fakt, že na ta umělá lezadla nelezou,(takový to ,co tam Aduš má pod stromem) to nám ignorují,ale strom by mohli akceptovat
Odpovědět
Aduš je přírodou zcela nedotčená, holt kočka bytovka (její máma strávila celej život v garsonce), tak jak to říkaj v těch reklamách - něžný dotek přírody? :-D I když ve chvíli, kdy jsem kvůli substitutovi nastěhovala do obýváku mladý doubek, tak mi došlo, že už mi to asi všecko vážně leze na mozek :-D
Odpovědět
Jsme jí na dovče zkusili vzít na vodítku ven a vona z toho byla pěkně vyděšená, poprvý se dokonce počůrala strachy (a to jsme stáli hned u ní) |-| Pak se to sice trochu zlepšilo, ale stejně holt asi domek s velkou zahradou není jejím životním snem...
Odpovědět
zvykla by si i na domek , si myslím třeba by jí to trvalo dlouho, ale zvykla by si našich bytovej peršan,když ho z paneláku vzali na zahradu k dědovi na vodítku, tak se plížil tak, že slušně zametal silnice a chodníky a i zahradu :-D ale po té , co se do toho domku pak přestěhovali, tak se kocour otrkal a ted si tvrdě brání svůj dvorek a běda každý kočce, co by se jen na pět metrů přiblížila k plotu :-D
Odpovědět
no, tak naše psice jsou totální gaučáci a posteláci... když třeba prší, tak by Benynka nejradši chodila po jedné pacce, vždycky to vezme po chodníčku až ke stromu, pak teda udělá 3 kroky na trávu, pod stromem se vyčůrá a po chodníčku metelí zpátky :-D ale když je hezky a člověk je vezme na vodítko do parku, tak by ho radostí a láskou snědly :-N no a vezmeme to 2x kolem rybníka a najednou dámy už nelítaj jak divý, ploužej se u nohy a doma totálně vysíleně padnou :-D
Odpovědět
hele, len nám už zase zmizí, kůň jede :-D ale přijď se zase někdy podívat ;-)
Odpovědět
Hurá! :-D Mějte se! ;-)
Odpovědět
len, zase se tolik neraduj, leze to jak šnek :-N
Odpovědět
zatracená kobyla 8-(
Odpovědět
princez, že jo? :-N beremko je lepčííííííííííííííí :-D
Odpovědět
Nejni lepčí :-D I když teda nevím, jestli je normálnější řešit barvu ubrousků na svatební tabuli s ročním předstihem nebo mimiško v pupíčku, když jsem ještě nevysadila HA ;-) Ale jako někde dělám chybu, protože chci založit soukromou skupinu a ono mi to tvrdí, že daní uživatelé neexistují (včetne mě) :-p
Odpovědět
len, tak to netuším, já jsem ji založila bez problémů :-D dokonce se nám podařilo paralelně založit 2 :-D
Odpovědět
No vidíš, že bych byla tak blbá? :-D Jako v čem je věda - do okýnka napíšu název a do druhýho seznam členů v podobě např. - Len, Princezna, Chaarleene. A ono mi to řekne - uživatelé Len, Princezna, Chaarlene neexistují :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je děs, ten kůň :-p
Odpovědět
já chci taky soukromou skupinu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?