47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
no já to právě ted čtu v krátké glose jednoho komentátora , ten záznam bych chtěla vidět
Odpovědět
zkus to na netu - tady by to mělo být někde ke konci: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
Odpovědět
jeeeeeeeeeeeeeeee :-)
Odpovědět
ale je možný, že třeba budeš muset to posunout na konec, ono ti to jakoby skončí a zase skočí na začátek - a to vlastně pokračuje :-N když jsem to zkoušela, tak začátek krasobruslení byl na konci druhého "bloku", snad ti to půjde :-)
Odpovědět
se na chvili omlouvam, radi tady vrazedne pracovni tempo :-D
Odpovědět
si s tím pohraju, dík jsem neviděla vůbec žádné bruslení tak si to asi prohlídnu celé žiraf a koho vraždíte ?
Odpovědět
týýýýý fole, tynovináři jsou ale sprostáci =-) :-N :-N (poslední fotka ) http://zoh.ct24.cz/bez_cenzury.asp
Odpovědět
tož jsem viděla teda volnou jízdu Vernera některý krokový variace v první půlce, hned jak začala ta rychlá pasáž po prvním padu, to jsem teda nechápala, já bych byla zamotaná už dávno no a ty pády ..... ten snad už byl myšlenkama v letadle domů nebo co , takový triviální pády 8-(
Odpovědět
on pak tam ten jeho brácha říkal, že jak byl nemocný, tak zhubl 5 kilo svalů - on o tom Verner prý nechce mluvit, protože se na to nechce vymlouvat, ale když si to představím, tak je to hrozně moc, takže už se ani tolik nedivím :-N
Odpovědět
hmm, Žáková ve studiu to taky říkala, že byl nemocnej
Odpovědět
jsem si olopala tento týden už třetí pomelo vám řeknu, že teda letos jsou fakt vynikající, obrovský,moc dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
evi pomelo miluju ale tady ho nemuzu nejak sehnat :-(
Odpovědět
Článek se načítá
ani v čistě činskejch obchodech ? já hu u nás beru jenom u vietnamců letos mají fakt obrovský, asi jako míč na volejbal .,a ani tam není moc té kury a bílé dužiny
Odpovědět
Profilova fotka
cinsky obchody pobliz nemam :-N
Odpovědět
a opodál ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
opodal nevim, neumim litat :-D
Odpovědět
máš auto ne
Odpovědět
Profilova fotka
auto nejezdi
Odpovědět
samo nejezdí,to dá rozum musíš si sednout za volant, nastartovat , šlapat pedály a kroutit volantem
Odpovědět
Profilova fotka
je to polamany a nema to technickou kram jeden :-D
Odpovědět
vždyt jsi měla nový auto ne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, z druhe ruky, my nikdy novy nekupujem, par let stary je o hodne levnejsi a vypada jako funglofka ;-) musime vymenit baterku ale to tchan rikal ze si za to asi muzu sama tim ze jsem moc nejezdila, technickou jsem mela mit uz loni v zari a teprve ted jsme na to prisli a jeste nevic musim do mercedesu na servis
Odpovědět
jo to s tou baterkou to je možný
Odpovědět
hurááááááááááááá naladila jsem curling x-) to jste mi nemohly říct dřív, že se to dá na webu čt sledovat on line
Odpovědět
Profilova fotka
ja ani nevim o cem mluvis :-N
Odpovědět
Tomu se rika humanitarni pomoc :-) http://www.lidovky.cz/humanitarni-zas...
Odpovědět
to neznáš mio, u nás se tomu řílá tuším metaná to jak posílají po ledu taková spláclý bowlingový koule a zametaj před nima koštatama a musej se trfit nejlépe na střed kruhu na konci dráhy takový pétanque v zimní variantě
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf no jasan, potom uz jim bude jedno co se deje :-N
Odpovědět
a píšou tam odkud ta zásilka byla =-) :-D
Odpovědět
týýýjo, manža si dva dny po sobě obědnal k jídlu krupičkvou kaši =-) ale remcá, že je moc tekutá ., at si trhne :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?