Menu Forum

Vizážistka a kadeřnice Ostrava 8.8.2015

18. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
Registrovala se 2. června 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
Registrovala se 2. června 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
 Doporučíte mi, prosím, nějakou zkušenou a spolehlivou vizážistku a kadeřnici, která mě nalíčí a učeše v místě bydliště? Jsem z Ostravy. Díky moc.
14. srp 2014 v 00:03  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
podívejte se prosím na naše internetové stránky. Kombinujeme fotografování s vizáží a v případě Vašeho zájmu bychom mohli dorazit i s moc šikovnou kadeřnicí.

Hezký den

Martin Hnátek
14. srp 2014 v 07:01  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spuldar
1
Registrovala se 13. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 16 inzerátů. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
spuldar
1
Registrovala se 13. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 16 inzerátů. Region Ostrava.
 Znám šikovnou kadeřnici a vizážistku z Ostravy centra, příjemná, zručná, můžu poslat tel.
14. srp 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nebhet
7
Registrovala se 14. července 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
nebhet
7
Registrovala se 14. července 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Region Ostrava.
 Dobry den ja mela vizazistku pi. Polomskou vrele doporucuji. Ona ma i kadernici. Nebo pak kadernictvi u parku ve Vitkovicich.
14. srp 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
 Terezie Havlová, Salon illimité
14. srp 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbarabortlova
Make Up Artist Barbara Bortlová
Barbara Bortlová PRO

Krása - Region Ostrava
47

“Poslušně hlásím, že od 9.6. opět nějakou dobu nebudu dostupná zde na beremese. Pro objednávky či dotazy využijte mail barbara.bortlova@seznam.cz, či FB stránku Make Up Artist Barbara Bortlová. Díky! :) Barbara”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
barbarabortlova
Make Up Artist Barbara Bortlová
Barbara Bortlová PRO

Krása - Region Ostrava
47

“Poslušně hlásím, že od 9.6. opět nějakou dobu nebudu dostupná zde na beremese. Pro objednávky či dotazy využijte mail barbara.bortlova@seznam.cz, či FB stránku Make Up Artist Barbara Bortlová. Díky! :) Barbara”
(Před 1 rokem)

@petrasandra mrkněte na můj profil, líčím na ostravsku emoticon
14. srp 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
 @marlinphoto Dívala jsem se na vaše stránky a objevila jsem na fotografiích mou nastávající svědkyni emoticon
18. srp 2014 v 01:03  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
 @spuldar
Budu ráda, když zašlete kontakt. Díky.
18. srp 2014 v 01:04  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereziehavlova
Terezie Havlová - Salon illimité
Terezie Havlová PRO

Krása - Region Ostrava
9

“Milé zákaznice, je to nečekané a na poslední chvíli , ale letos se s Michalem zůčastníme Svatebního veletrhu 2014 který se koná už zítra v krásném prostředí zámku Kravaře. Budeme se těšit, že se zastavíte u našeho stánku”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
tereziehavlova
Terezie Havlová - Salon illimité
Terezie Havlová PRO

Krása - Region Ostrava
9

“Milé zákaznice, je to nečekané a na poslední chvíli , ale letos se s Michalem zůčastníme Svatebního veletrhu 2014 který se koná už zítra v krásném prostředí zámku Kravaře. Budeme se těšit, že se zastavíte u našeho stánku”
(Před 2 lety)

Dobrý den, ráda bych vám nabídla své služby. Pokud máte zájem více informací o mé práci najdete na webu. Děkuji
18. srp 2014 v 18:38  •  www.salonillimite.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”