V kolik hodin se nechat učesat, když je obřad ve 13:00?

kadeřnice chce v 6:00 není to brzo?
Odpovědět
Profilova fotka
To je dost brzy, pokud nemáte dopoledne nějaký program (my třeba focení), tak bych to nechala klidně na 10 hodin podle složitosti účesu. Nedokážu si představit, kdyby mě česala v 6, jak budu vypadat na obřad...
Odpovědět
My máme obřad v 11 a budu se nechat česat v 7, takže v 6 je podle mě taky brzo. Ale záleží, jak dlouho česání bude trvat.
Odpovědět
Asi ma potom jeste dalsi nevestu. Ale ono to vydrzi, ma to pak drzet cely den...
Odpovědět
my meli obrad v 11:30 a prisla na 7 (mohla i o 1/2 hodiny pozdeji), zenich prisel 10:50
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky obřed ve 13, ale chceme se dopoledne ještě asi fotit, takže přijde v 7:30, prý jí to i s líčením zabere hodinu a půl až dvě
Odpovědět
Profilova fotka
My meli obrad v 13.00. Chystala jsem se na miste obradu takze jsem nemela zadne prejizdeni atd. Kadernice i vizazistka prisly obe na 9.00, tento cas si rekly samy, mi osobne to prislo brzo, nakonec jsme to i s oblekanim stihly tak akorat :) Prvni me hned cesala kadernice asi hodinu a sla pote cesat svedkyni. Vizazistka naopak hned malovala svedkyni a pote me. Cesat a malovat jsme se nechavaly tedy dve a stihlo se to v pohode :) Hotova jsem byla pred 11. Dala si namku a v 11.30 lezla mozna na posledni chvili do satu, jelikoz ti co me oblekali museli uz v 12.15 jit vitat hosty :) pak jsem tam asi pul hodinku sedela sama a takhle se to stihlo presne :)
Odpovědět
Ahoj, my jsme měli obřad v 12,00 hod. a kadeřnice dorazila v 7 hod., ale začala nejdřív česat sestru, matku a ostatní okolo a já jsem přišla na řadu asi kolem 10 hod. Neuvěřitelné je jak to všechno pak strašně rychle utíká...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?