Menu Forum

Účes + Make up na svatbu 8.9.2018 Chomutov

16. kvě 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
hamermir
Registrovala se 16. května 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. září 2018
fotoportrét
fotoportrét
hamermir
Registrovala se 16. května 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. září 2018
 Hledám někoho, kdo by mi udělal svatební účes a make up a byl by ochotný přijet do Drmalské myslivny. Obřad nám začíná ve 14h. emoticon
16. kvě v 08:53  •  Svatba byla v září 2018  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 1 týdnem)

Dobry den, do interni posty jsem Vam poslala moji nabidku emoticon Markéta
16. kvě ve 12:34  •  www.facebook.com/majasfancy/  •  To se mi líbí