Účes + líčení Praha 18.6.2016 Spěchá!

Prosím o pomoc. Nevíte někdo o kvalitní kadeřnici z Prahy, která by mě udělala krásnou 18.6.2016. Ideálně by i zvládla líčení. A přijela by mě zkrášlit domu (Praha 10)? Vím, že je to dosti narychlo. Měla jsem domluvenou kadeřnici asi půl roku dopředu a teď mě pěkně vyšplouchla, když jsem se dozvěděla, že odjíždí do zahraničí a v potřebném termínu je někde fuč :/ Děkuju za všechny doporučení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vizážistka a vlasová stylistka. Ráda Vám nabídnu své služby. S přáním hezkého dne, Ester Macháčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Bydlím na Praze 10, takže není problém pokud by jste chtěla stihnout i zkoušku. :) Pracuji v týmu s kadeřnicí. V případě zájmu mě kontaktujte a ráda se na všem domluvím. Hezký den, Lucka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem vizážista s mnohaletou zkušeností pro značku Chanel - mohu Vám nabídnout své služby, stejně tak jako služby kadeřníka/ce, se kterými pravidelně spolupracuji na svatbách. Pár ukázek z mé práce najdete v profilu...Krásný zbytek neděle přeju Michal
Odpovědět
Ahoj, zkus Pavlínu Řehořovou, třeba se ti bude líbit :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?