Svatební účes z polodlouhých hnědých vlasů. Poradíte?

holky, poradíte mi účes na polodlouhé vlasy? mám i ofinku, tak to není tak jednoduché..... :-(
Odpovědět
vyfoukat a nechat rozpusteny :-D
Odpovědět
já mám také polodlouhé vlasy,,,udělala jsem si melír ( blond ) a budu je mít jen natočené,afinu mám delší,tak jí budu mít rovně,sponkou seplou pod uchem,a natočené zbytek vlasú,už jsem byla i na zkoušce,a bylo to pěkné,,,k tomu nahoru budu mít pěknou čelenku,,,
Odpovědět
Profilova fotka
i s polodlouhých jde drdol, nebo něco jako píše skrlovi....záleží jakou máš představu. já mám v albu hodně účesů tak mrkni....a v ofině nevidím žádný problém
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkni ke mně do alba. Já jsem navíc měla problém, že mi nesluší vlasy vyčesané z obličeje, mám moc kulatý obličej a velkou hlavu ;-) . Myslím, že kadeřnice to líp vyřešit nemohla.
Odpovědět
taky mám s tímhle problém...drdol mi jde, ale zepředumi to vůbec nesluší a navíc se mi vlasy kroutí :-( takže asi půjdu do rozpuštěných,ale moc se mi to nelíbí, nosím to tak denně....
Odpovědět
Ahoj, koukni ke mně do albíčka, co mi udělala kadeřnice z polodlouhých přírodněhnědých vlasů s ofinou. Všechnol to vzadu natočila na kulmu, zalakovala a pírkama zpevnila. Musím teda říct, že jsem kvůli tomuhle účesu 1/2 roku střihala jenom ofinu, jinak nosím krátké mikádo.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla drdol udělaný pomocí vycpávky, vypadalo to krásně, jako by byl celý opravdu jen z mých vlasů :-) Nech si poradit od kadeřnice a na zkoušce vyzkoušejte několik různých účesů a uvidíš, že přijdete na ten správný ;-)
Odpovědět
Já jsem měla hodně vyfoukané a vytočené konce vlasů a bylo to super: img.naseadresa.cz/0000-Documents//images/photos/C--Documents-and-Settings-hauptvogelova-Plocha-RUZNE-svatba04-A_800x600.jpg Měla jsem i patku, ale tu jsem si nakonec připla pírkem ke straně.
Odpovědět
začínám přemýšlet o vyžehlených vlasech rozpuštěných s malou korunkou, trošku něco jako ifka :-)
Odpovědět
Já je budu mít vyfoukaný, trochu nakudrnacený, s korunkou a závojem... Myslím, že v jednoduchosti je krása ;-)
Odpovědět
Měla jsem vlasy natočený a připevněný pírkama a ofinu sčesanou ke straně a suprově to drželo celej večer x-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?