Sháním šikovnou kadeřnici z Brna, 31.08.2013

Prosím o nabídky, případně doporučení šikovné kadeřnice z Brna, která je schopna dojet i mimo Brno a umí pracovat s dlouhými vlasy. Termín 31.08.2013. Děkuji moc za pomoc a nabídky!
Odpovědět
Mohu doporučit svoji kadeřnici,ke které chodím už 15let.Nevěsty češe a z dlohých vlasů je vždy nadšená,protože má prostor pro tvoření.Je to paní Ivana Pozidisová,kadeřnictví má na Křenové,v domě vedle Billy.Vím,že jezdí česat nevěsty i domů,ale nevím jestli i mimo Brno.To se musíte domluvit sama.
Odpovědět
Moc děkuji za informaci! pani se ozvu!
Odpovědět
Profilova fotka
Za sebe urcite muzu doporucit pani Ondrusovou z Lotos Beauty. Je to skvela profesionalka, z meho ucesu byli vsechni nadseni, vlasy mam do pul zad. Jak mimo Brno taky nevim, ale urcite by to slo domluvit..
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu doporučit paní Sváčkovou, je úžasná, moc šikovná a velice ochotná a navíc je to i vizážistka, takže dva v jednom :-) je ochotná dojet i přímo k Vám, opravdu moc doporučuji. V případě zájmu pošlu kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zase mimo Brno a mohu jen doporučit ,. Slečna Evča Božíková a bydlí v Kuřimě a vím, že jezdí Brno,. Tišnov a Blansko....a je moc moc šikovná
Odpovědět
Já doporučuji Paní Maděránkovou - http://www.beremese.cz/katalog/firma/... Udělá jak vlásky, tak perfektní make-up.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?