Sháním šikovnou kadeřnici z Brna, 31.08.2013

30. čvc 201360

Prosím o nabídky, případně doporučení šikovné kadeřnice z Brna, která je schopna dojet i mimo Brno a umí pracovat s dlouhými vlasy. Termín 31.08.2013.
Děkuji moc za pomoc a nabídky!

• Mohu doporučit svoji kadeřnici,ke které chodím už 15let.Nevěsty češe a z dlohých vlasů je vždy nadšená,protože má prostor pro tvoření.Je to paní Ivana Pozidisová,kadeřnictví má na Křenové,v domě vedle Billy.Vím,že jezdí česat nevěsty i domů,ale nevím jestli i mimo Brno.To se musíte domluvit sama.

• Moc děkuji za informaci! pani se ozvu!

• Za sebe urcite muzu doporucit pani Ondrusovou z Lotos Beauty. Je to skvela profesionalka, z meho ucesu byli vsechni nadseni, vlasy mam do pul zad. Jak mimo Brno taky nevim, ale urcite by to slo domluvit..

• Sponzor fóra
  • Mohu doporučit paní Sváčkovou, je úžasná, moc šikovná a velice ochotná a navíc je to i vizážistka, takže dva v jednom 🙂 je ochotná dojet i přímo k Vám, opravdu moc doporučuji. V případě zájmu pošlu kontakt

• já mám zase mimo Brno a mohu jen doporučit ,. Slečna Evča Božíková a bydlí v Kuřimě a vím, že jezdí Brno,. Tišnov a Blansko....a je moc moc šikovná

• Já doporučuji Paní Maděránkovou - http://www.beremese.cz/katalog/firma/amastyl/

Udělá jak vlásky, tak perfektní make-up.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Dobrý den, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make - up artist a hairstylist, působící v Kraji Vysočina.
    Profesionální služby vizážistky. Praha a Střední Čechy. Svatební a společenské líčení a účes na místě svatby. Zkouška ve svatebním salonu San Verita.
    Každá žena může být nejkrásnější ze všech. Pomocí líčení a vlasového stylingu vám pomohu zazářit. Retro, boho, nevšednost to je můj styl. A váš?
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů