Sadeřnice a kosmetička na svatební den 28.8.2015

Profilova fotka
Ahoj všem, na 28.8.2015 shanim kadernici a kosmetičku za ROZUMNOU CENU.... jsem z Prahy všude mi nabízeli ceny od 1000 kč za líčení i vlasy, a za zkoušku stejné ceny ... šíleně předražené nevíte někdo o někom? jinak celkový popis mne:) dlouhé rovné vlasy (do puli zad), barva zrzavoblond, barvené, oči modro šedé, sem tam zelené, účes si přestavuji jednoduchý, ale nechám siporadit :). a to jedůležitější ... všeobecně se nemaluji (max ples, divadlo, recepce apod), takže i líčení by bylo střídmépleť sušší.. ... nepoužívam make up ... dělám si jen stíny (a ani to ne, mám udlané řasy) díky všem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nechcete-li na své svatbě riskovat "fopá" v podobě neodborného make-upu a účesu, najděte si pro svůj den "D" opravdu profesionální svatební vizážistku. Ceny se pohybují u profi -vizážistek od 3.000,- výše za účes a líčení včetně zkoušky. Dokonalé líčení vám zajistí pocit výjimečnosti a hlavně celodenní trvanlivost. Svatební make-up má svá specifika. Líčení je jemné, ale zároveň musí zvýraznit krásu nevěsty jak na denním světle tak hlavně na fotografiích. Pod 1.000,- Kč většinou líčí pouze některé kosmetičky, které jsou určitě výborné ve svém oboru, ale make-up mají pouze jako přidruženou službu; nebo začínající vizážistky, které sbírají praxi a fotky do portfolií. Zde je potřeba zvážit riziko, že výsledný efekt nemusí být ve finále podle Vašich představ. Přeji hezký den držím palce ve výběru ;-)
Odpovědět
Ale to je běžná cena, když chcete líčení i účes. Počítejte min. s 2000kč
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?