Romantický svatební účes. Poraďte

15. čvc 2008150

Ahoj nevěsty. Hledám nějaký romantický, jednoduchý účes z dlouhých vlasů. Ve vlasech chci mít korunku a hřeben s kamínky (viz. fotoalbum). Žádný účes se k tomu ale nehodí a už nevím, kde hledat. Tak kdyby jste měli nějaký typ, tak mi dejte vědět.

• podle me je romantickych ucesu plno staci si jen najit cas a chut a prolezt tady alba 😉

• Opravdu jsem žádný účes vhodný na korunku a hřeben nenašla. Jsem na těchto stránkách, dá se říct, denně, ale nic.

• lucka88: mrkni se na svatbu Verešové, měla krásný účes

• Sponzor fóra
  • hele chapu jak chces mit korunku ale kam chces jeste dat ten hreben??

• Ten hřeben patří na bok účesu.

• luci,poslaný mail a mrkni ke mě do alba.já budu mít korunku kolem drdolu a ještě sponečky🙂

• č.3🙂

• Ten účes Verešové je opravdu moc pěkný. Asi se na ten hřeben vykašlu a vezmu si jenom korunku.

• ajo 🙂 no myslim ze ucesu je fura a mozna ze s kadernici neco vymyslite sami a bude to originalni...a chces mit bezpodminecne nejak rozpusteny? nebo i drdoly?

• lucka a nebo si vem jen ten hreben 🙂

• Chci mít aspoň část vlasů rozpuštěných. Mám je až po pás a nechce se mi je schovávat do drdolu.

• no,to jsem ti taky posílala v mailech🙂

• Jo, já vím. Díky. Všechny účesy jsou moc pěkný.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Milé budoucí nevěsty,
    ráda bych Vám nabídla volné termíny na kompletní svatební balíčky. Ráda za Vámi přijedu po celé Jižní Moravě.
    Kompletní servis ve Váš svatební den - makeup, účes a kosmetika. Působím v Praze a okolí, Benešov, Louny a okolí na základě domluvy cestuji po ČR.
    Jledáte stále vizážistku a ještě jste nenašli tu pravou?
    Podívejte se na moje stránky a domluvíte si termín ještě dnes!