Řídké vlasy

Ahojky, mám tu smůlu, že mám na hlavě tři vlasy a chtěla bych se zeptat, jestli je lepší na svatební účes příčesek nebo rovnou zhuštění vlasů. Nebo třeba nějaký super přípravek, po kterém budou vlasy hustší? Děkuji. ;-)
Odpovědět
Zdravím Tě :-) Řídké vlasy jsou dány geneticky nebo je to tím, jak se k nim Ty chováš - třeba jestli je často žehlíš, odbarvuješ, kulmuješ... Pokud jim chceš trošku pomoct, tak se určitě zaměř na jejich výživu zevnitř. Jez zdravěji, omez cukry, alkohol, tučná/smažená jídla, více pij vodu, čistící čaje a hlavně používej kvalitnější šampony bez silikonů, které zbytečně vlasy zatěžují a jsou pak splihlé. Já už pár let používám šampony z Yves Rocher, hlavně ten kopřivový, na objem, na suché vlasy + nějaký balzám/masku. Vlasy se mi méně mastí a jsem spokojená :-) Co se týká zahuštění vlasů, tak používám clip in příčesek. Jsem s ním moc spokojená. Podle potřeby připnu nebo odepnu a je to určitě pohodlnější, než "trvalé" zahuštění/prodloužení vlasů. Ty spoje ve vlasech mi byly nepříjemné a jak mi padaly vlasy, tak to dělalo neplechu. Po sundání jsem byla opelichaná, jak kuře :-) Snad jsem Ti aspoň malinko pomohla/poradila. Měj se fajn! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@crazycindy Naprosto souhlasím. Taky jsem dřív měla pár chlupů na hlavě, začala jsem se starat a mám docela fajn vlasy. Já používám šampon od značky Gestyl. Ten funguje tak, že silikony rozpouští a uvolní vlasům. Silikony jsou totiž nejen v šamponech ale i tužidlech atd... Od Gestylu používám i masku na vlasy Wonder. Na svatbu jsem si taky kupovala clip in vlasy. Chtěla jsem si je nechat prodloužit, ale kamarádka kadeřnice mi to důrazně nedoporučila... :-) Prý by na mě ty prodloužené vlasy byly moc těžké, kořínky by to nevydržely a začalo by mi to rvát moje vlasy. Prý už takle viděla ženskou, která měla po prodloužení i lysiny...
Odpovědět
Opticky vlasy zhustí henna, po trvalém narovnání u kadeřnice, věčném žehlení, barvení a spálení vlasů melírem mi taky na hlavě zbyly tři chlupy. Bohužel jsem hennu nechtěla před svatbou riskovat, ale dala jsem si ji teď po svatbě a spokojenost. Také jsou dobré šampony z řady Avene z DM + různé vitamíny na vlasy a vlasové vody proti padání vlasů. Do těch clip in bych nešla, z toho ti vlasy asi ještě víc prořídnou :(
Odpovědět
@swjetluschka Masku Gestil Wonder mám taky a je moc fajn! :) Většina uživatelek si ji hodně chválí, ale našla jsem i diskuze o tom, že je údajně nacpaná silikonama. No, nevím. Mně vyhovuje :) Jinak prý Ryor taky už prodává šampony bez silikonů a parabenů, takže určitě vyzkouším :-) A je pravda, že prodloužení vlasů (i řas) je zlo. Už nikdy bych do toho nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Doporučuji Ti začít brát jako doplněk lecitin a hlavně panthenol - je na vlasy, kůži i nehty. Začala jsem tyto doplňky brát hlavně kvůli paměti na státnice a po panthenolu mi narostlo spoustu nových vlasů - je to sice na pár měsíců (než vlasy dorostou a nevypadáš tak trochu jako sluníčko :D), ale určitě zabírá. Já jsem to tedy nepotřebovala, ale vlasů není nikdy dost, že :D
Odpovědět
Ahoj holky, moc dekuji za rady a tipy na kosmetiku.. Peclive zapisuji a budu zkouset.. :-) Vlasy nezehlim vubec a fenuju jen obcas.. Nikdy jsem nebarvila a asi rok jsem melirovala, ale ted uz jsem melir stahla a nechavam si je odrust.. Jinak jsem do puberty mela vlasy, jako konsky ohon.. Zdrave, huste a skoro pod zadek, ale bohuzel jsem musela jit na operaci, do pul roka znova a narkoza mi vzala vice nez polovinu vlasu a ne a ne je vratit aspon trochu do puvodniho stavu.. Kdybych mela malo vlasu cely zivot, tak me to tak nelame, ale byla jsem zvykla, ze to byla vzdycky ma chlouba a doslova koruna na hlave.. Zkusim ty sampony a taky bych se chtela zeptat na ten lecitin a panthenol.. Ono jsou to nejake tabletky?? Taky jsem slysela, ze odvar z lopuchu je bomba pro vlasy, takze i to se chystam podstoupit.. :-D Jooo, holky, mam mikado a chtela bych jako svatebni uces velky drdol, myslite, ze s tema clip in vlasama by to slo vykouzlit?? Dekuji..
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi líto. Já jsem také zvyklá na dlouhé a hodně husté vlasy, tak si dokážu představit, že bych byla velice smutná, kdybych o ně přišla. Ano, lecitin a panthenol se prodávají jako tabletky-normálně v lékárně od spoustu výrobců. ;-)
Odpovědět
Taky bych ti viděla spíśe jako problém vnitřní, zdravotní. Šampony, kondicionery a panthenol spíše ozdraví vlasy po nešetrném zacházení. Ty asi budeš muset srovat celý organizmus a pak se spraví i ty vlasy. Zkus nějaké bylinné ozdravné kůry a zdravou výživu bohatou na minerály a vitamíny.
Odpovědět
Já doporučuji REVALID. Používala jsem jej při problémech se štítnou žlázou, protože mi padaly vlasy vcelku hodně. A přitom jsem dostávala každý den v průběhu asi dvou týdnů vitamín B do stehna...A pomohlo to !!!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?