Neznáte dobrý přípravek na žehlení vlasů?

Profilova fotka
Ahoj neznáte někdo nějaký dobrý přípravak na žehlení a rovnaní vlasů? Vyzkoušela jsem i něco málo z kadeřnických potřeb, ale většinou to byly jen vyhozené peníze a efekt skoro žadný. Hodně jich nabízí na pro-vlasy.cz ale mám strach si cokoli koupit abych to zas neproklínala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně jednou kadeřnice na vlasy nastříkala sprej od Lisap Milano http://lisap.vyrobce.cz/ a vlasy sem měla 3 dny rovný a skvěle držely, ale prodávají to jen v kadeřnictvích, jinde sem to nenašla, ale cena není tak strašná, ten sprej stojí asi 300..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Taky mám žehličku od Remingtonu a nemůžu si ji vynachválit. Je úžasná, když si vyžehlím vlasy tak je mám rovný do té doby než si je zase umyju (3dny). Fakt doporučuju jako Marcicek investovat, určitě se to vyplatí. Já si vlasy žehlím po každým umytí protože je mám strašně trčavý když to jen vyfoukám nebo se mi hned zlomí když je sepmu do gukičky, bez rovných vlasů nevyjdu z domu :-D Věř mi jsem kadeřnice vím o čem mluvím, investuj a budeš mít pořád krásný vlasy ne popálený a vysušený jako z těch obyčejných co koupíš za 300,- v kdejakým obchodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky Remington, dobrá, levná nebyla, ale jamile prší nebo je vlhko, kroutí se to a kroutí... 8-(
Odpovědět
Ahoj, no já včera udělala bohužel na vlastní kůži poznala, že to žehlení není jen o kvalitě žehličky, ale taky o tom, jak to kdo umí:-( Kadeřnice mi odešla na rizikový, tak jsem zkusila jinou v tom samym salonu a vlasy mi vyžehlila hrozně. Sice mi to drží, ale mám to takový divný, trčavý, konečky takový ježatý (ale to je asi špatným střihem:-(. A to použila tu samou žehličku, co používala ta moje i ten samej přípravek ]-( No sama si to vyžehlím líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Žehličku mám si myslím kvalitni o philipse před 2 lety stala 2 tis. má keramické plošky a ionizér. Taky jsem uvažovala o nové ale zdá se mi to zbytečné když je ještě v pořádku. Ja si vlasy žehlím v podstatě denně. Buď celé nebo jen ofinu a předek. Vlasy mi vydrží rovné do té doby než jdu spát :-| ráno už jsou vlny. Mám své vlasy ráda jsou hodně huste a vlnité ale někdy je to děs běs. Používám šampon a kondionér od Matrixu, je fajn ale zadá se mi že druhý den už jsou vlasy mastné.
Odpovědět
Ahoj, ja mam zehlicku Remington, ma nasavitelnou teplotu, stala 2 tsice, k tomu pouzivam goldwell kerasilk..
Odpovědět
ale za dva dny uz mam vlasy mirne zvlnene, pokud chcete opravdu kvalitku, doporucuju zehlicky ktere pouzivaji profi kadernicu, cena je tam 4000 a vice, ale stoji to za to
Odpovědět
Profilova fotka
A jsi spikojená s kosmetikou goldwell, taky jsem se na ni dívala.
Odpovědět
mautanka: jsem s ni moc spokojena, moje kadernice s ni dela, driv jsempouzivala Loreal prof. a Kerastase, myslim, ze vsechny tyto znacky jsou skvele, chce to zkouset..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem dala na vaše rady, dostanu ji pod stromek :-) na netu jsem ji objevila za necelých 1.700 :-D tak sem zvědavá. Díííky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?