Kde bych na internetu koupila velkou kytku do vlasů?

Profilova fotka
Ahoj holky. Nevíte náhodou nějakou internetovou stránku kde bych mohla koupit velkou kytku do vlasů. Všude prodávají jenom ty maličký.
Odpovědět
Písla jsem Ti do IP :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
koukala sem na tu krystalovou ale to musi byt hrozne tezky...jinak ja byt tebou lucko tak bych si asi nechala navazat kytku do vlasu od kvetinarky ktera ti bude delat svatebni aby to pekne ladilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, já jsem taky chtěla nějakou ozdobu do vlasů a v saloně ze kterého budu mít půjčené šaty, tak tam mi objednali kytičku do vlasů. Je ze stejného materiálu jako jsou šaty a stala mě 400.- Ale jinak jsem spiše pro ozdoby z živých květin :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já měla korunku. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahojky, mám dotaz :-) Sháním ozdobu do vlasů, nechci žádnou korunky, čelenku...Chtěla bych nějakou květinu (původně jsem uvažovala o živé, ale nakonec jsem se nechal přesvědčit, že by to bylo přeplácané vzhledem k šatům ). Mám na mysli účes ve stylu Carmen - nějaký zajímavý drdol a do něho bílý a asi látkový (nevím, z čeho jiného ) květ. Kde by se dal sehnat? Na internetu - prohledala jsem, co šlo a všude mají jenom čelenky, korunky, špendlíky a pidi midi kvítečky. Myslíte, že bych sehnala třeba někde v nákupním středisku, kde jsou obchodu s bižu? (Pink...)
Odpovědět
Profilova fotka
rosslyn, řešila jsem to celkem dost před svojí svatbou. Buď se mrkni v zahraničních e-shopech, nebo zkus poptat třeba Harman-Art zda by ti něco z korálků nevyrobili na sponku, nebo ještě můžeš teoreticky zkusit mrknout do bizuterií stylu Bijoux bijoux a podobně - v nákupních centrech. Ale na českých e-shopech jsem teda v květnu nic moc nesehnala a v těch nákupních centrech taky nic moc nebylo, a to jsem prolezla vše možné v Praze a v Brně. Nakonec jsem to vzdala a dala si do vlasů perličky.
Odpovědět
Nebo bych to zkusila na stránkách fler.cz jestli tam nenajdeš to co hledáš, nějaké šikovné ručičky ti to na zakázku určitě vytvoří. Stačí se s výrobcem jen domluvit. ;-)
Odpovědět
blackipo_normálně bych ti dala hudlana :-D fler.cz jsou úžasný stránky, kde jsem sehnala přesně to, co potřebuju na svatbu a ještě jako bonus jsem tam našla slečnu, co vyrábí úžasný bižu naúšnice! Přítel mi chce pořád kupovat nějaký s granáty a tak a já ho neustále přesvědčuju, že místo toho bych si radši koupila desatery bižu :-) Super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fler jsem zapomněla, to je fakt - ale musím teda říct, že i tam jsem hledala a bála jsem se objednat něco, co nevidím v nabídce. Hotového jsem nic nenašla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Co zkusit na ebay? Mají tam krásné ozboby do vlasů (kytky, spony, korunky, čelenky).. vlastně všechno ;-)
Odpovědět
kauculacek_to asi mají, já jsem zkoušela jenom české aukro. ebay..nevím, jak je to tam se clem a stejně cena by byla mnohem mnohem vyšší..ale taky mě to napadlo..
Odpovědět
Profilova fotka
rosslyn: to není až tak pravda.. Já si tam kupovala na svatbu korunku. V českých e-shopech sem našla cca 4, ale takové hrůzy (můj názor) a cenově kolem 500,-. Na ebay sem sehnala, cenově sem se vešla do 350,- ;-) A doma byla za 14 dní..
Odpovědět
kauculacek_ok, tak já na to mrknu :-) uvažovala jsem i o tomhle: birdcageveils a to ani nevím, jak se to řekne česky...takže stejně to budu muset zkusit na ebay...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to vypadá moc hezky x-) Taky sem to hledala, aj kloboučky, ale nevím, jestli by to na mě páslo, tak nakonec zvítězila korunka ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuju rady, tipy na ozdobu do vlasů. Chci mít rozpuštěné vlasy, případně polorozpuštěné, mít tam i závoj a teď přemýšlím, jestli by nebylo dobrý si i vlasy dozdobit. Mám je tmavě hnědé, až černé. Pořád přemýšlím, jestli nějaké kytičky, perličky... ale hlavně na jaký způsob, tj. vzhledem k tomu, že chci ty vlasy rozpuštěné, tak mi asi nebudou držet vlásenky, že ano, jestli teda není lepší skřipec, nebo ozdoby na vlasci (ale to zase netuším, jak se to přichytává) a nebo jestli nezvolit spíš hřebínek s kytkou a někam ho přičísnout? tak bych se ráda zeptala hlavně těch holek, které měly už svatbu a měly rozpuštěné vlasy, případně polorozpuštěné, jaké jste měly ozdoby ve vlasech a jak jste je přichytávaly? Děkuji všem :-) .
Odpovědět
Ahoj, nevíte, kde na českém trhu sehnat nějakou vintage ozdobu do vlasů. Čelenku nebo hřebínek, to je úplně jedno. Něco v tomto stylu: http://www.magpievintage.co.uk/acatal... Moc díky za radu!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
prodávám: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojte...kdyby nekdo narazil na neco podobne do vlasu, prosim, dejte vedet...chtela bych sasanku/veternici/anemone do ucesu...diky http://www.hairflowers.net/hair-flowe...
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi Já chci taky anemonku:) I do kytiček...
Odpovědět
@kajovaevicka Nevidelas nahodou nekde neco podobneho? ja jsem narazila jenom na tu jednu stranku, co jsem tam dala link...ja chci svatbu do hnedo bila, takze proto sasanka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi No já si budu nechávat do účesu vplést živou sasanku, takže s tímhle ti neporadím:(
Odpovědět
kajovaevicka: ja jsem chtela puvodne taky, ale nevim, jak dlouho ziva kytka vydrzi, takze bych mozna radeji tu umelou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi Uvidíme, domluvím se s květinářkou. Ale oni myslím mají i takové miniampulky s vodou, že to pak vlasy překryjí, takže by to mělo vydržet dlouho
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?