Kadeřnice - účesy na svatbu

29. čvn 202120

Dobrý den, hledám dvě šikovné kadeřnice z Ostravy na svatbu 23.7.2022. Bude třeba učesat 6 žen včetně nevěsty, proto hledám 2 kadeřnice protože na to budeme mít 2-3 hodinky max.

Posílejte mi své práce a kontakty, děkuji.

• @christine161  Krásný dobrý den, na Váš termín mám ještě volno a moc ráda bych Vám nabídla moje služby. Působím převážně v Jihomoravském kraji, ale jinak jezdím i po cele ČR, líčila jsem i v zahraničí…
    Moji práci naleznete i na mem instargamu: anezka_beauty nebo webu: www.anezkamachova.cz

Mimo liceni a účes dělám také kosmetiku, lashlifting, svatební nehty (gel lak) a henna obočí, “svým” nevěstám za lepší ceny.

• Par fotek

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Každá žena může být nejkrásnější ze všech. Pomocí líčení a vlasového stylingu vám pomohu zazářit. Retro, boho, nevšednost to je můj styl. A váš?
    Milé budoucí nevěsty,
    ráda bych Vám nabídla volné termíny na kompletní svatební balíčky. Ráda za Vámi přijedu po celé Jižní Moravě.
    Profesionální služby vizážistky. Praha a Střední Čechy. Svatební a společenské líčení a účes na místě svatby. Zkouška ve svatebním salonu San Verita.
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů