Kadeřnice a vizážistka na svatbu 9.8.2014, Brno

10. dub 201450

Hledám kadeřnici a vizážistku z Brna na termín svatby 9.8.2014. Můžete mi prosím někoho doporučit? 🙂 Děkuji

• Salon MONDE , Minská, Brno

• Kadeřnice Monika Hrazdilová, je to majitelka v salomu a spolupracuje i s vizážistkou a za něvěstou v den svatby obě dojedou. Jsou obě moc šikovné.

• Měla jsem tuto úžasnou dámu - http://www.beremese.cz/catalog/vendor/sarkavisage/ - dělá líčení i účes a naprosto luxusně - přikládám foto, byla jsem spokojená na 1.000 procent. Ovšem nevím zda už nebude mít pro letošní sezonu plno.

• Sponzor fóra
  • Hezky den, můžete se na mne obrátit, jsem vizazistka, nabizim také svatební balíčky ve spolupráci s profi kadernickymi salony, vice informací naleznete u me v profilu, či na Facebooku - Kateřina Bartošková makeup artist, ceník mám uveden zde.

• Doporučuji vizážistku Báru Smigovou z Brna.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Líčení, které drží, kvalitní produkty, profesionalita, ochota, přátelský přístup. Spokojenost klientky je pro mě na prvním místě. Celá Česká republika
    Nabízím nevěstám celkový svatební styling: make-up, účes, výběr šatů, kytice. Češu i náročné drdoly. Praxe v oboru od roku 2000. Dojedu kamkoliv.
    Jledáte stále vizážistku a ještě jste nenašli tu pravou?
    Podívejte se na moje stránky a domluvíte si termín ještě dnes!

Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů