Kadeřnice a líčení na svatbu 21.5.2015

Dobrý den, sháním kadeřnici a zároveň slečnu či paní, která by mne nalíčila na svatbu, která se bude konat 21.5.2015 v Brandýse nad Labem. Já ze Zelenče. Děkuji předem za cenové nabídky Pěkný den Jožová Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout své vizážistické a kadeřnické služby :-) Pokud byste měla zájem, koukněte na fotky do mého portfolia. Cena líčení a účesu je 2000 korun a doprava je po domluvě :-) Budu se těšit na případnou spolupráci, přeji vám nádherný den! BH :-)
Odpovědět
Dobrý den, když jste ze Zelenče, tak Vás bude líčit vizážistka zřejmě v míste, kde bydlíte. Mě česala a moc hezky nalíčila paní z Horních Počernic. Zkoukněte, je to od Zelenče kousek, ale kdoví. http://www.vizazistka-praha.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V rámci služeb salonu nabízíme i služby pro nevěsty včetně profesionálního make-upu a účesu. Přejezd za nevěstou v den svatby není problém. V případě zájmu zašlu ceník služeb a bližší informace na Vaši e-mailovou adresu. Přeji hezký den. Dana Bárová Make-upArtist, HairStylist
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
monikawhite bohužel tato paní je na mateřské dovolené až do podzimu:o) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby, tento termín mám volný :) Cena je 2500,--
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?