Jaký svatební účes se dá vytvořit z vlasů nad lopatky?

Ahoj, mám prosbu. Mám vlasy asi nad lopatky (prostříhané). Včera jsem byla na zkoušce účesu a byla jsem docela rozčarovaná.Prý z mých vlasů toho moc nejde udělat. A z konečného výtvoru jsem byla rozpačitá. Nemáte někdo osobní zkušenost nebo fotku, jaké účesy se dají z takové délky učesat?? Děkuji.M.
Odpovědět
Zkus se podívat do alb, nektere jsou jen same ucesy. napriklad Zrzecka ma "ucesove" album ;-)
Odpovědět
No já jsem právě měla všechny možné stránky a alba projíté, a tak jsem byla natěšená, jak to bude super. Právě že na těch fotkách už otových účesů nejde poznat, z jak dlouhých vlasů to je. Spíš jsem myslela, jestli nemá někdo osobní zkušenost a třeba fotku jako bonus :-) .M.
Odpovědět
Aha, tak to jsem Tě špatně pochopila :-N
Odpovědět
Ahojky,když se podíváš do mého alba,myslím,že moje vlasy jsou takové jaké je popisuješ i u sebe.Na vršku hlavy jsou jen asi 8 cm dlouhé.Moje kadeřnice řekla,že z nich jde udělat téměř každý svatební účes.Být tebou,tak bych zkusila jinou kadeřnici.Ještě se podívám do alb a napíšu ti jaký jsem si vybrala účes já a v pohodě mi ho udělá.
Odpovědět
na mojasvadba.sk jsem objevila nádhernou nevěstu s účesem, který je z vlasů prostříhaných po lopatky. Doufám, že se na mě nebude zlobit. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovědět
Ale jak píše dzahila, změnila bych kadeřnici. Ze všeho jde něco učesat ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Já budu mít tenhle účes,jen tam budou místo těch ozdob živé květinky.
Odpovědět
Profilova fotka
drapink - to je vážně hezký účes! vlasy jsou bohatější a vypadají i delší.
Odpovědět
leilanni: taky se mi líbí a té nevěstně to hrozně moc sluší.
Odpovědět
A netušíte, jak je ten účes řešený vzadu?
Odpovědět
Zkus napsat "yonanevi" možná má víc fotek účesu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vlasy mám dost krátké (ani ne na ramena) a tak jsem si říkala že s toho nic moc nepůjde - tady je výsledek (bez doplňků) a jsem spokojená http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Oživuju tohle téma... Mám vlasy prostříhané, nejdelší prameny zhruba 2cm pod klíční kost, nejkratší asi tak 8 cm dlouhé a šikmo střiženou ofinku. Hledala jsem fotečky nejrůznějších účesů, ale většina je z dlouhých vlasů. Ty moje zřejmě nesplňují kritéria ani krátkých, ani polodlouhých vlasů... Procházela jsem tu spoustu alb a hledala jsem přes google (už jsem s tím strávila spoustu hodin) a pořád nic. Nechci závoj a přemýšlím o tom, že bych zvolila buď čelenku s perličkami (ale ne korunku) nebo jednotlivé perličky. Ale ani ještě nevím, jestli rozpuštěné nebo nějak stažené. Rozhodně to nechci nijak uplácané, spíš vzdušnější... Bohužel většina odkazů v téhle diskuzi už nefunguje...
Odpovědět
AHOJ, zrovna jsem se vrátila od jediné kadeřnice, kterou jsem v dalekém širokém okolí na 7.7. sehnala a jsem dost rozčarovaná. Nechávám si kvůli svatbě růst vlasy, už je mám na ramena, v zadu delší, prostříhané a představovala jsem si, že budu mít vlasy rozpuštěné, zvlněné a korunku. Kadeřnice řekla, že takový účes nevydrží a jediná možnost je vyčesat. Korunka se jí vůbec nelíbila a zavrhla ji. Účes nakonec nevypadal zle, ale já bych se raději držela své představy. Zásadně nosím vlasy jen rozpuštěné a na drdoly a culíky nejsem vůbec zvyklá. Co myslíte, mám jí nechat volnou ruku?? Je dost svérázná...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, já bych si stála za svým, je to tvoje svatba a když chceš mít rozpuštěné vlasy,tak si do toho nenech mluvit. Já mám délku asi stejně jako ty, taky si nechávám narůst už rok vlasy, ale budu mít vyčesaný drdol, pramínky natočené a okolo drdolu čelenku. Taky si totiž myslím, že by rozpuštěné vlasy nevydržely tak hezké ani do focení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla mít rozpuštěné vlasy, ale kadeřnice mi to rozmluvila, dala jsem jí za pravdu a v tom vedru to bylo nesmírně pohodlné, nikde mi nic nelítalo, nepřekáželo a v tom vedru jsem byla fakt ráda...:-)taky mám dooost svéráznou kadeřnici, normálně jsem zvyklá na krátké vlasy, na svatbu mi je nechala dorůst a vůbec si se mnou dělá co chce :-) ale jsem za to fakt ráda...
Odpovědět
Allie, tak koukám, co si paní kadeřnice dovolí!!! =-) Že ti zamítne korunku? Ty ji chceš přeci ve vlasech!!! To by mě teda rozčarovalo! To s těmi rozpuštěnými vlasy chápu...taky jsem je chtěla..rozpuštěné, vlnité. Ale mám strach, že nevydrží, takže volím kompromis. Zvlněné vlásky a jen vršek učesaný a ozdobený. A půjde to i s korunkou popř. čelenkou. Kdyžtak mrkni na mé album, co myslím tím kompromisem...mám tam nějaký fotečky k inspiraci. A nedej se!!! Jsou to tvý vlásky a tvý představy ;-) Přeji hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja byla vcera na zkouse ucesu - jsem moc rada ze jsme si s kadernici navzajem porozumnely. Udelala mi to presne podle mych prestav! Ja budu mit vlasy vycesane, protoze by mi rozpustene vlnite nevydrzely ani hodinu natoz cely den :-| Ja si myslim ze kadza dobra kadernice by mela respektovat prani zakaznika. Allie nedej se a stuj si za svym pranim - je to tvuj DEN! ;-)
Odpovědět
ahoj holky, já nemám moc dobré zkušenosti s kadeřnicí. Původně jsem chtěla drdol se závojem. Dostala jsem kontakt na jednu super kadeřnici, prý je nejlepší, tak jsem se k ní objednala na zkoušku účesu. měla ho hotový za 20 minut. No, doma jsme to probrali a nějak se nám to úplně nelíbilo. Tak jsem šla k jiné, ta mi také udělala drdol, ale vypadala jsem v tom jak stará mladá. Prostě hrůza. Pak jsem se objednala na barvu k té první kadeřnici. Zmínila jsem se o tom, že bych šla asi do rozpuštěných vlasů, bez závoje. Měla jsem sebou obrázky. Skoro všechny zamítla, že to má takhle každá a udělala mi nahoře takovej "bobek" a pak rozpuštěný vlasy. Hrůza hrůz. Nakonec jsem nelenila a ještě jednou se objednala na zkoušku z rozpuštěných vlasů k té druhé kadeřnici. Popsala jsem jí jak bych to chtěla, ukázala obrázky a světe div se. Jsem moc spokojená. Mám fotky v albu, tak můžete posoudit. Potom to bude samozřejmě víc upravené. A to jsem si myslela, že budu muset mít příčesek a vůbec to nebyla potřeba. Vypadá to suprově a jako kdybych měla husté vlasy a to teda fakt nemám. Prostě se nesmíte dát a jít za svým. Bude to přece náš velký den a chceme být nejkrásnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje ségra je taky kadeřnice, vzala si do hlavy nějakej účes a nedá si ho vymluvit, už jsem dost naštvaná, ale je mi hloupé jít k jiné kadeřnici.... ach jo... Už jsme se kvůli tomu dvakrát chytli
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já měla v době svatby stejný problém a navíc jsem chtěla něco extravagantního a šlo to taky dobře vyřešit příčeskem. A když má kadeřnice fantazii, dá ten příčesek účesu úplně jiný rozměr :-) Viz moje album... Myslím, že hodně záleží na kadeřnici, když je šikovná, dokáže udělat krásný účes z jakékoliv délky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky mám polodlouhé vlasy a řeším to příčeskem, koupila jsem si ho delší a s melírem a moje kadeřnice mi mé vlasy vyčeše, spustíme jen pár pramínků do obličeje a z poloviny příčesku udělá takový nadýchaný drdol a zbytek nechá rozpuštěné, vypadá to moc hezky
Odpovědět
Já mám problém s tím, že můj přítel je pro přirozenost... Pořád mi říká, že si chce vzít mě a ne nějakou cizí paní :-N A když jsem řekla, že bych si to teda nechala natočit, tak se mě zeptal, proč, když si je normálně nenatáčím... Taky se bojím, že by mi rozpuštěné vlasy zplihly a nevydržely hezké celý den. Tak uvidím, co mi kadeřnice navrhne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem na své svatbě měla polodouhé vlasy - viz mé album.. když se chce, tak jde i z polodlouhých udělat hezký účes.. ;-)
Odpovědět
Alčo, to je přesně to, co bych si představovala... Hrozně ti to slušelo:-) nemáš náhodou ještě nějakou fotku účesu víc zblízka nebo zezadu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ja mam take polodlouhe vlasy a chtela jsem mit jednoduchy uces viz.me album ;-) Tak statny vyber. :-D
Odpovědět
Ahoj, určitě jde jen o kadeřnici, jak se jí chce. Jezdila jsem s kamarádkou na její zkoušky a vždycky mi vyčesala drdol a to jsem vlasy neměla občas ani po lopatky. Na svatbu jsem si ale nakonec nechala vlasy jen sestříhnout, promelírovat a nechat volně a byla jsem moc spokojená ;-) Takže bych doporučila zkusit i jinou kadeřnici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
stejny problem mam i ja.nejake fotky mam v albu,ale pokud mate jeste nejakou inspiraci,tak budu vdecna :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
ivcadr • Včera ve 14:40 Ahojky holky. Kdyby jste věděly o nějaké internetové stránce s těmiti účesy. Díky moc misicka455 • Včera ve 14:58 Tady jsou nějaké ůčesy http://www.svetucesu.com/Photogallery... misicka455 • Včera ve 14:59 http://www.svatby.cz/index.php?nid=4&... misicka455 • Včera v 15:01 tady taky něco málo je http://www.beremese.cz/forum/show.php... misicka455 • Včera v 15:03 http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, má někdo tip na prostříhané vlasy asi na lopatky...nejraději drdol..nebo vyčesané vlasy nahoru??? Patka do čela...nemám hezké čelo..díky za jakýkoliv tip.. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?