Hodí se extravagantní účes na svatbu? Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, potřebuji poradit. Byla jsem na zk účesu a chtěla jsem něco jiného, než drdol atd. Kadeřnice mi učesala takové dvě vrtule po straně. Já jsem se v tom cítila dobře, přišlo mě to vtipné a zajímavé. Ale všichni ostatní jsou z toho v šoku, nelíbí se jim to a snad se i trochu urazili: "v tom chceš jít na svatbu?" Tak nevím, jestli mi to za to stojí a jestli bych to v ten den unesla, když na mě budou všichni s prominutím vejrat :-| Byla bych ráda, kdybyste se na ten účes mrkli a napsali váš názor, jestli budete chtít ( je to ten úplně poslední v mém albu, okolo culíků by měli být ještě bílé kytičky ). Měl jste také někdo extravagantnější účes na svatbu? Díky moc :-)
Odpovědět
1
2
Sima:myslím si,že o tvojí duši by pak měly vypovídat i šaty a svatba jako celek.Pokud by to tak bylo,tak tenhle účes nikoho nezarazí.Protože se tak stalo,tak předpokládám,že svatba bude klasika,čemuž odpovídají i šaty.Mě to prostě příjde jako extravagance za každou cenu a té příznivcem nejsem.Bála bych se,že účesem jen všechno zhodíš.
Odpovědět
No a co tenhle účes? http://www.beremese.cz/album/view.php... Asi se Ti také musel líbít... Je šmrncovní, trochu rošťácký - jen je otázka jak by na Tobě vypadal... Viděla jsem ho bez těch "zakroucených koleček" nakonci a kamarádce moc slušel. :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... To jsem našla a "ukradla" pro Tebe. Tímto děkuji za "vypůjčení". No není činanej :-D ?
Odpovědět
Je doufám jasný, že nemyslím účes té babičky? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten druhý od blackipo je zajímavý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, určitě ještě vše promyslím, teda ta diskuze se rozjela :-D , ale je to určitě zajímavé téma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi:tak pak napiš,jaký to vyhrál:-)
Odpovědět
Holky nemůžu si pomoct, a podělím se - když jsme u té extravagance určitě se mrknětě na účes na slovenské stránky od Anairdy. Nepřeje si kopčit fotky tak si ji vyhledejte, ale věřtě, že to za to stojí!!! Měla i příčesek, ale je to bombovej účes od profíka. Málem jsem slintala...
Odpovědět
No nic, dam sem odkaz at to nemusite vsechny hledat. http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ten účes tam je už dlouho,je nádherný,mám ho v počítači:-)psali jsme si a říkala,že kvůli tomu,že je to osobní,kopírovat nachce ani když ji není vidět obličej,tak to nedělejte:-)je to parádní i tak to album:-)
Odpovědět
Kopirovat do alba a poslat odkaz je neco jineho. Pokud by nechtela aby se na to vubec nekdo dival, tak si to album nema delat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však já jsem to tak nemyslela,myslela jsem ať si to holky nekopírujou,víš? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nepsala ti jak dlouho ji ten uces trval? A jestli to bylo tezky?
Odpovědět
Profilova fotka
jak dlouho nevím,ale prý byl úžasný,že byla úplně v šoku z toho nápadu a jaký byl výsledek,všichni prý byli unešeni,a to se ani nadivím,je fakt nádherný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
účes je nádherný, já byla u Ireny Vavruškové, je to mistrině ČR a má i jiné tituly, dokonce i za svatební účesy, taky mi říkala, že by mi mohla půjčit vlasy, které používá na focení, ale za 5000,- zálohy :-( A zk u ní stála 2500,- , myslím, že bychom vymysleli i něco jiného, ale zaplaťte to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
simi a má web stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
vlasovestudiovavruskovi.cz
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem našla,myslela jsem,že ttam bude více z fototgalerie:-)
Odpovědět
Profilova fotka
klikni na kolekce
Odpovědět
Profilova fotka
tam jsem klikala,líbil se tam takový černé vlasy,jakoby velká boule a z toho cop
Odpovědět
Profilova fotka
denisska --- přesně, ten se mi taky moooc líbil. Teda ne pro simu, to není tvůj styl, ale je prostě úžasnej. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně,je strašně zajímavý,jen tak mít vlasy asi do nebe:-)
Odpovědět
Profilova fotka
simčo: mě ten účes nesedí k tvému typu a ke stylu šatů. můj názor je tento: určitě bych zvýraznila barvu vlasů-poraď se s vizážistkou jaký jsi typ (zima,léto..?tipuju tě spíš na léto) a podle toho zvýraznila barvu-a nemusí to být žádná dramatická změna, ale máš krásné vlasy - zdůrazni je-v tom účesu je zvlášť barva nevýrazná... K tomu extravagantnímu modelu- sice super, ale ty jsi jemný typ a jemné a elegantní jsou i šaty, které jsi vybrala-přijde mi to trochu, že bys tím účesem míchala dva styly dohromady. to co ti učesala i. vavrušková mi přijde trochu nedotažené-je to dobrý účes, ale zkrátka si myslím, že s tebou neladí. hodilo by se mi to k černé dračici ve střihově extravagantním šatům, ne k jemné eleganci. ten účes bych si já představovala takto: vlasy bych určitě vyčesala nahoru, max. na krku spadlé kadeře-máš hezkou postavu a k šatům to vynikne. volila bych volné vlny-něco jako ti poslala deni, nebo ta blond nevěsta v tém albu-myslím že je jako první. určitě ale bez té krepaté žehličky, spíš volné vlny. nemusí to být nuda jako u všech nevěst, určitě se ti povede nakombinovat něco originálního... doufám, že jsem tě neotrávila, je to jen můj názor..když se podíváš na vintage diskusi, řešily jsme tam můj účes na dlouhé lokte..nakonec jsem se rozhodla se moc nepředělávat a nestylizovat se do něčeho, v čem budu vypadat uměle a nepřirozeně, nicméně definitivní verzi taky ještě nemám...ale to jen tak na okraj.
Odpovědět
Profilova fotka
pecina: díky za názor :-)
Odpovědět
sima08: Já bych naopak řekla,že si přesně typ pro tento účes,jen si myslím,že na svatbu se víc hodí ten dostrany(jsi v něm moc něžná)nebo ten co psala Denisska :-) A i ktěm šatičkám co máš vybrané se hodí určitě víc.Jen aby ses cítila dobře,to je vždycky správná cesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi, našla jsem ti tohle-takhle si tě představuju: http://www.beremese.cz/album/view.php... mohla by být i "elegantnější varianta" místo peříček květina, mě se ale líbí víc tohle, je to víc "free..", bylo by hezké i pár vlásků spadlých na krk.¨ ten účes od anairdy je fakt bomba-prve jsem to přehlídla-stylově je to sice jinde, jestli správně chápu tvojí představu, nicméně je to fakt nádhera!!! k tomu účesu na stranu- na můj vkus je to příliš usedlé, "staropanenské":))-neber to špatně, ale to je úplně druhý extrém. jinak jak psala lennanek-musí to hlavně sedět tobě, záleží jakou máš představu ty sama a v čem se cítíš dobře...
Odpovědět
pecina: ten je teda úžasný!!! I ten od anairdy je super,ale na takový účes je potřeba asi hóóódně husté vlásky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek: dík:)) myslím, že símě by to šlo úplně přesně..má pěkný tvar čela, proto vpředu můžou být vlasy zčesané z obličeje a bude to vypadat luxusně.. není to usedlé a ani extravagantní za každou cenu, bude se to hodit i k šatům..
Odpovědět
pecina:souhlasím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pecina:účes je supeeer:-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?