Termín svatby 8.8.2016

Profilova fotka
Ahoj holky najde se tu někdo kdo má termín svatby ve všední den? Chceme malou svatbu jen rodina a svědci a těm to nevadí :-D Ale když to někomu řeknu tak se nejdřív diví ale pak řeknou "a vlastně proč ne" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka měla svatbu v pátek, na jednu stranu se to moc lidem nelíbilo, protože si museli brát volno v práci,ale na druhou stranu měli celý víkend na střízlivění :-D Datum máte krásný,ale je to pondělí,což by pro velké svatby mohla být komplikace, to není ale váš problém. A navíc je to Vaše svatba a pokud to Vašim hostům nevadí tak nevidím nikde problém. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme svatbu také ve všední den v pátek 5.8.2016 a já nechtěla hlavně sobotu :) takže za mě všední den určitě ano :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my měli svatbu ve čtvrtek 30.4. Nikomu to nevadilo a my byli rádi, že máme před sebou prodloužený víkend. :-) Takže pokud vám to vyhovuje, proč ne?
Odpovědět
my plánujeme na čtvrtek 16.6.2016, takže ano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenecka216 Normálně se v pondělí většinou neoddává. Určitě si zjisti na matrice, zda Vám jsou schopni vyhovět. Jinak je úplně jedno kdy. Kamarádka měla svatbu ve čtvrtek (měla na zařizování 3 měsíce a všude už měli v pátek a sobotu plno) a bylo to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@sierral zjištěný to máme :-D a problém to není. Jedíná podmínka byla aby to bylo v úředních hodinách :) a jelikož sme chtěli obřad v 16h kvůli prckům tak pondělí byla jediná volba.
Odpovědět
známí se brali v neděli, takže jsme si brali kvůli toho v pondělí volno :)) a nevadilo nám to...My to zas budeme mít v pátek :) ..Někdo se diví, někdo ne :) hlavně ať jste spokojení vy a užijete si to :)
Odpovědět
My plánujeme úterý, ale dneska nám to matrika odmítla, takže řešíme, že zkusíme asi církevní obřad, případně ráno rychle někde oddat a odpoledne obřad naoko na místě, které jsme si vybrali. Se všedním dnem měli zatím problém jen moji rodiče, jinak zbytek řekl, že kvůli nám si klidně vezmou dovolenou. Myslím, že je jedno v jaký den to máš, důležitý je, jaké lidi máš kolem sebe. Myslím, že termínem se nikdy nezavděčíš všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty. Pokud ještě nemáte kapelu na svoji svatbu, pak mi dovolte nabídnout naše služby. skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme ve 3 - 4 členném složení - vše živě. Máme široký repertoár (cca 250 skladeb), odehráno více jak 1000 akcí po celé ČR (z toho přes 270 svateb). V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Více o nás na webovkách (viz. odkaz níže).
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenecka216 My se bereme taky v pondeli 8. 8. 2016 ;). Hostu kolem osmdesati - spousta deti, maminek na materske, duchodcu, podnikatelu a lidi pracujicich bezne i o vikendu. Takze pro hosty to nic nezhorsuje... Oslava bude koncit v pul desate. Co rikaji lide, ktere nezveme, je mi dost fuk.
Odpovědět
Profilova fotka
@androz Jůů tak to si mě potěšila :) ž nejsme jediný v pondělí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hledáte kapelu na tento termín? Pokud ano, dovoluji si Vám nabídnout služby naší skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách už skoro 17 let (odehráno přes 1000 akcí, z toho svateb bylo přes 270). Hrajeme ve 3-4 lidech, máme široký repertoár pro všechny generace. Více v sz.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?