Termín svatby 26.10.2012

Profilova fotka
Mate nekdo tento termin a jake si myslite, ze bude pocasi?
Odpovědět
my se bereme den poté a určo bude nádherně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja doufam , ze bude krasne :) Koukala jsem na pocasi na tento viken a melo by byt asi 18 stupnu a slkunecno , uvidime nechame se prekvapit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme taky datum o den později a doufáme v krásný podzim :-). Jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky v to doufam :) uz ted panikarim , ze se vse nestihne ..tak doufam, ze to probehne jak jsem si vysnila :-)
Odpovědět
@jamienka oznámení už mám doma, vývazy předběžně zamluvené, i myrtu, šaty teprve budu řešit se švadlenou, minizákusky zařízené, svatební koláčky řeším, pentle na auto v řešení, ještě nevím, kolik bude aut, hostina dojednaná, ještě budu shánět boty k šatům, prstýnky máme objednané :-), kytky vím, kde budu nechávat dělat, takže přípravy docela jdou :-)
Odpovědět
my máme dátum 20.10.2012 a okrem kostola, sály a hudby nemáme ešte nič...
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme svatbu začali plánovat teprve před měsícem, tak se dost bojím, že to všechno nestihnem. Máme už místo, objednané prstýnky, ale jinak je vše zatím jen v představách. Momentalně obcházím obhody v naději, že najdu nějaké bílé botky 34 nebo 35 bez obrázku Hello Kitty :-)
Odpovědět
evkapen- my máme tiež 20.10.12 a je to cubidup. Keď si na to spomeniem, tak ma chytajú menšie stresy vzhľadom na to, že mám zajednanú iba sálu, hudbu a kostol- a mám naviac ako ty aj kameramana :D Ale žiadna výhra- nič inšie nemám a najhoršie je na tom to, že ani nemám kedy plánovať. Ale azda to nejak dopadne. :D
Odpovědět
my mame 6.10. a uz zacim stresovat aby vsechno vyslo :D doufam ze bude pekne a nenapadne snih :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kvakinek Ahoj, aj my budeme mať svadbu 6.10. a to nemame ešte svadobne oznámenia :( takže vobec nestresuj :D
Odpovědět
jeee tak to mate co delat :) doufam ze pujde vsechno podle predstav :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
zdravim, mame svatbu tyden pred vami, tedy 13.10. a mame zajistenou hospodu, kostel, fotografa, a tchyne chce resit vsechno ostatni vcetne mych satu :-))))) asi se v sobotu az se uvidime pohadame :-)
Odpovědět
Máme taky 6.10. a moc toho nemáme, zatím jen šaty, cukroví, dort, kosmeticku, obřad a hostinu. Oznámení se mi skoro žádné nelíbí, nějaký tip, prosím?
Odpovědět
My tedy máme datum na 20.10.2012. Doufám, že bude pěkný podzimní den. Zajištěné už máme všechno, tak se jen těšíme.
Odpovědět
no je nás viac ako čítam na október ( říjen ) to ma teší všetkým Vám prajem krásne počasie, hrejivé lúče slniečka a veľa lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
27.10.2012 bude krásný podzimní den. bude slunečno 18 stupnu a stromy budou hrát všemi barvami.. mám to objednané 8-)
Odpovědět
holky uz se to bliziiiiiii :D
Odpovědět
Profilova fotka
@marye : jsme v tom dve :-) i kdyz dlouhodoba predpoved ted rika neco uplne jineho..
Odpovědět
Profilova fotka
@jamienka :-S jo taky jsem něco slyšela ae naděje umírá poslední :-D
Odpovědět
ahoj, taky se bereme 27.10. bude nám sněžit, co? :-) máte kabátky?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?